Endülüs Turu

ENDÜLÜS TURU

Hareket Yeri
İstanbul
Yer(ler)
Granada(1) · Sevilla(2) · Malaga(1)
Tarih(ler)
İlk Tarih: 23 Şub 2018
23/02/2018 · 23/03/2018
4 GECE
399.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
399.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İstanbul
Yer(ler)
Granada(1) · Sevilla(2) · Malaga(1)
Tarih(ler)
İlk Tarih: 23 Şub 2018 00:00
23/02/2018 · 23/03/2018

 

 

ENDÜLÜS  TURU
 

 

 

 

 

 

 

Tur Programı :

 

 1. GünİSTANBUL - MALAGA - GRANADA

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 07:30de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1305 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.55de Malagaya uçuş. Yerel saat ile 12.45de varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Granada ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sagramonte çingene mahallesi turuna (40 Euro) katılıyoruz. Dünya kültür mirası listesinde olan eski çingene mahallesi sagramontede doğal mağaralarda, bir içki eşliğinde doğal çingene showunu izliyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. GünGRANADA - SEVILLA

 

Kahvalti sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra Elhamra sarayı turu (65 Euro - Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Alhambra Sarayı turu gerçekleştirilir) düzenlenecektir. Elhamra, Gırnataya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Gezi sonrası Sevilla ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelinize transferiniz yapılıyor. Akşam arzu eden misafirler ile ekstra “Flamenco Gecesi” (45 Euro) içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

 

 1. GünSEVILLA

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Alcazar Sarayı & Sevilla Katedrali & Cordoba turuna (90 Euro) katılabilirler. Endülüs Emevilerinden kalmış, Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı, Güzel bahçeleri nedeni ile Jardines de Alcazar ( Alcazar Bahçeleri), yapımına 1181 yılında başlanan, Vatikan ve Londradaki Saint Paul kilisesinden sonra dünyanın 3. Büyük katedrali olsan Sevilla Katedrali ilk duraklarımız. Ardından 140 km mesafede bulunan Cordobaya hareket ediyoruz. 785 yılında yapımına başlanan ve 987 yılında tamamlanan Batı İslam Sanatının en etkili ve en büyük yapılarından biri olan Cordoba Camisi Mezquitayı görüyoruz. Üç kez ilave yapılarak büyütülmüş olan 1013 sütunlu caminin içine 16. Yüzyılda 157 sütun yıkılarak, katedral oturtulmuş ve bugünkü halini almış. Ardından bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi Judeira, Plaza Myor, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı göreceğimiz yerler arasında. Gezi sonrası Sevilla ya dönüyoruz.

 

 1. GünSEVILLA - MALAGA

 

Sabah kahvaltısı sonrası Ünlü ressam Pablo Picassonun doğduğu şehir olan Malagaya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda Turumuza katılabilir.(40 Euro) Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanyanın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanyanın en güzel kasabalarından Rondayı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Rondada Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır. Varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Geceleme otelimizde.

 

 1. GünMALAGA - ISTANBUL

 

Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK 1306 seferi ile saat 13.40ta İstanbula uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 20.10da İstanbul a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor. Gezinin sonu.

 
 

 

 

Tur Fiyatı : 

 

Tur Adı

Tarih

Anons Fiyatı 
2 Kişilik Oda Tek Kişi

İndirimli 
2 Kişilik Oda Tek Kişi

Tek Kişi

Extra Yatak

Çocuk

(*)

Endülüs Turu

25/01/18-29/01/18

499 EUR

499 EUR

619 EUR

499 EUR

0 - 2 : 150 EUR
2 - 12 : 489 EUR

 

Endülüs Turu

23/02/18-27/02/18

399 EUR

399 EUR

519 EUR

399 EUR

0 - 2 : 150 EUR
2 - 12 : 389 EUR

 

Endülüs Turu

23/03/18-27/03/18

399 EUR

399 EUR

519 EUR

399 EUR

0 - 2 : 150 EUR
2 - 12 : 389 EUR


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) - Malaga(AGP) - İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
  · Havalimanı vergileri
  · 3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri 
  · Tüm şehirler arası transferler 
  · Panoramik Malaga, Granada, Sevilla şehir turları
  · Zorunlu seyahat sigortası
  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti (125 Euro)
  · Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)
  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
  · Ekstra turlar 
  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Notlar

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Tura Turızm kesinlikle sorumlu değildir. 
  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
  · Tura Turızm konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Tura Turızm dan tazminat hakkı yoktur. 

  · Tura Turızm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tura Turızm sorumlu tutulamaz. 

  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Tura Turızm sorumlu değildir. 
  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Tura Turızm un sorumluluğunda değildir. 
  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 

  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. 
  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turızm sorumlu tutulamaz. 
  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 

  · Tura Turızm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 

  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.
  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
  · İptal ve değişiklik durumunda “Tura Turızm SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

 

Print Al