Brezilya & Arjantin Turu

BREZİLYA & ARJANTİN TURU

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Rio De Janeiro · Iguazu · Buenos Aires
Tarih(ler)
İlk Tarih: 20 Kas 2017
23/01/2018
10 GECE
2.396.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
2.396.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Rio De Janeiro · Iguazu · Buenos Aires
Tarih(ler)
İlk Tarih: 20 Kas 2017 00:00
23/01/2018
 1. Bilmiyoruz bu ilk mi yoksa ikinci gidişiniz mi ama Güney Amerika'nın iki kardeş ülkesini bambaşka bir frekans içinde yaşayabilmek için çıkacağımız bu yolculuğumuzda Latin kültürünün esintisini bir Avrupa havası ile içimize çekiyoruz.

  Eşsiz Deneyimler:
  - Brezilya'nın en renkli ve nefes kesen metropolü, "Cidade Maravilhosa" yani "Muhteşem Şehir" olarak bilinen Rio de Janeiro
  - Brezilya'nın simgesi olan Kurtarıcı İsa Heykeli'nin (Cristo Redentor) bulunduğu Corcovado Tepesi
  - Rio de Janeiro'nun tepeden manzarasının en iyi görüldüğü noktalarından birisi olan 396 metre yüksekliğindeki Sugar Loaf tepesi
  - Brezilya'nın ve Güney Amerika'nın en önemli plajlarından Ipanema ve Copacabana
  - Dünyanın en uzun şelale sisteminin yer aldığı Iguazu Milli Parkı
  - Tango'nun bütün sokaklarında havasını hissettirdiği, Avrupai bir yaşam ile Latin kültürünün muhteşem bir uyum ile nefes aldığı Buenos Aires
  Tur Programı :
  1. Gün İstanbul - Paris - Rio de Janeiro
  Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde yetkililerimiz ve rehberimiz ile buluşarak başlıyor, Air France Havayolları'nın akşam uçuşu ile ile Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızı takiben bağlantılı uçuş ile Rio de Janeiro’ya hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
  2. Gün Rio de Janeiro
  Sabah Rio de Janeiro’ya varıyor ve havalimanında karşılanma sonrası otele transfer ediliyoruz. Rio de Janeiro, Brezilya'nın aynı isimli eyaletinin başkenti ve Sao Paolo'dan sonra ülkenin en büyük şehridir. "Muhteşem Şehir" olarak bilinen Rio de Janeiro, Portekiz dilinde "Ocak Nehri" anlamına gelmektedir. Avrupalıların bu kente ayak basışı 1 Ocak tarihine denk geldiği için bu ismi almıştır. Dünyanın en büyük karnavalı olan 'Rio Karnavalı' bu şehirde düzenlenmektedir. Günümüzde samba dansıyla kutlanmasına rağmen ilk olarak 1840 yılında polka ve vals dansı yapılarak kutlanmıştır. Brezilya'da Riolulara Cariocas denilmektedir. Kendilerine özgü bir aksan, tavır ve yaşayış biçimine sahip bir halktır. Brezilya çok milletli bir nüfusa sahip bir ülke olup, bu çeşitlilik Rio'da baskın bir şekilde görülebilir. Uzun süren uçak yolculuğumuz sonrasında otele yerleşerek dinlenmek üzere serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.
  3. Gün Rio de Janeiro
  Bugün Brezilya’nın yakıcı güneşine “Merhaba!” diyerek günümüze başlıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılarak Rio de Janeiro’da şehir turumuza başlıyoruz. Rio de Janeiro, 15 milyonluk nüfusu ile ülkenin en kalabalık ikinci şehri olarak tanınmasının yanında, aynı zamanda en eğlenceli şehirlerinden biri olarak ün kazanmıştır. Turumuza Rio’nun tepeden manzarasının en iyi görüldüğü noktalarından biri olan Sugar Loaf (Kesmeşeker Dağı) ile başlıyoruz. 396 metre yüksekliğindeki tepenin ismi 16. yüzyılda Portekiz ile Brezilya arasında yapılan şeker kamışı ticareti döneminde verilmiştir. Tarih bilimci Vieira Fazenda’ya göre şeker blokları koni şeklinde kil kalıplara konulur ve gemilerle taşınırlardı. Bu kalıpların dağın zirvesine benzemesi nedeniyle bu isim kullanılmaya başlanmıştır. Rio’nun muhteşem manzarasını, teleferikler ile çıkılan iki tepede, tanıtım posterlerinde yer alan haliyle görebilme şansına sahip oluyoruz. Günümüzün devamında deniz seviyesinden 710 metre yükseklikte yer alan Corcovado Tepesi’ne çıkarak başlıyor ve “Dünyanın 7 Yeni Harikası”ndan birisi olan 38 metre uzunluğundaki ünlü İsa Heykeli’ni ziyaret ediyoruz. Brezilyalı Heito da Silva Costa tarafından tasarlanan ve Fransız heykeltıraş Paul Landowski tarafından gerçekleştirilen bu anıt dünyanın en çok tanınan anıtlarından biridir. Heykelin yapımı beş yıl sürmüştür ve Ekim 1931’de açılışı yapılmıştır. Ziyaretçileri kollarını açarak karşılayan heykel şehrin ve Brezilya halkının sıcaklığının sembolü haline gelmiştir. Kudüs’e doğru bakan heykelin temelinde 150 kişiyi alabilen bir de şapel bulunmaktadır. Corcovado Tepesi'nden dağlarla okyanus arasına kurulmuş Rio'nun muhteşem manzarasına tanık olma şansına sahip oluyoruz. Sonrasındaki panoramik gezimizde Metropolitan Katedrali, Belediye Tiyatrosu, Ulusal Kütüphane, Ipanema ve Copacabana Plajları’nı görüyor ve şehri kendi tadımız ile keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.
  4. Gün Rio de Janeiro
  Kahvaltı sonrası Rio de Janeiro’yu kendi frekansımız ile keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz akşam rehberimizin düzenleyeceği samba şovu ve barbekü olarak alınacak akşam yemeğine katılabilir, Brezilya'nın ünlü dansı sambayı kabare gösterisi eşliğinde izleyerek karnavalın nasıl olduğu hakkında da bir fikir edinme şansına sahip olabilirler. Geceleme otelimizde.
  5. Gün Rio de Janeiro – Iguazu
  Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel bir havayolu şirketi ile Iguazu’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Iguazu Milli Parkı’nda Iguazu Şelalesi’ni Brezilya tarafından göreceğimiz turumuzu gerçekleştiriyoruz. “Iguazu” ismi yerli Guarani dilinde “büyük su” anlamına geliyor. Efsaneye göre bir tanrı, Naipí adlı güzel bir kadınla evlenmek ister. Ölümlü sevgilisi Tarobá ile bir kanoda kaçmakta olan Naipí’ye hiddetlenen tanrı nehri bölerek şelaleleri yaratır ve aşıkları sonsuza dek sürecek bir düşüşe mahkum eder. Yaklaşık 150 milyon yıl önce oluşan şelaleleri ilk keşfeden Avrupalı, 1541 yılında İspanyol Álvar Núñez Cabeza de Vaca oldu. İşte dünyanın en güzel şelalesi. Eleanor Roosevelt bu nefes kesici doğa mucizesine baktığında, ağzından şu iki kelime dökülmüştür: "Poor Niagara" (zavallı Niagara). Brezilya’nın Paraná eyaleti ile Arjantin’in Misiones vilayeti arasında sınır oluşturan Iguazu Nehri üzerindeki şelaleler, nehri yukarı ve aşağı Iguazu şeklinde ayırıyor. Çoğu Brezilya tarafında olan nehir, San Antonio Nehri ile birleşmeden önce Arjantin-Brezilya sınırını oluşturuyor. Parana Nehri'ne döküldüğü yerin yakınlarında, Brezilya tarafında Foz do Iguaçu, Arjantin tarafında ise Puerto Iguazú şehirleri bulunur. İki şehir de nehri geçen bir köprü ile birbirlerine bağlıdır. Iguazu Şelalesi’nin en ünlü özelliği, nehrin döküldüğü yerin birkaç kilometre öncesindeki şelaleleridir. Şelaleler de aynı şekilde tam sınırda bulunur. Büyük kısmı, görkemli "Şeytan Boğazı”na geçiş imkânının da bulunduğu Arjantin kısmındadır. Ama insan, şelalelerin etkisini Brezilya tarafından daha iyi hisseder. Köprü ve platformlardan geçerek, 12.000 metreküp suyun boşluğa döküldüğü nokta olan Şeytan Boğazına ulaşacağız. Şeytan Boğazının ardından turumuz sona eriyor ve dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bölgede kalarak Iguazu Nehrindeki macera dolu aktivitelere katılabilir, helikopter ile tur yapabilir ya da tropikal kuşları neredeyse ellerinizle besleyebileceğiniz özel parklara gidebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz farklı bir akşam yemeği deneyimi için rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup yemekli Rafa Inn Şovu’na katılabilir ve beş Latin Amerika ülkesinin son derece güzel folklorik danslarını aynı sahnede izleme şansı yakalayabilirler. Geceleme otelimizde.
  6. Gün Iguazu
  Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyor ve Iguazu Şelaleri’ni Arjantin tarafından göreceğimiz turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizinin düzenleyeceği gümrüksüz alışveriş cenneti Paraguay turuna katılabilirler. Güney Amerika’nın en fakir ülkelerinden biri olan ve Dünya Kupası finallerine parasızlık yüzünden milli takımlarını gönderemeyerek dünyanın ilgisini çeken Paraguay’ın Del Este şehrine gideceğiz. Otelimizden yaklaşık 45 dakika uzaklıkta olan Del Este, vergiden muaf bir alışveriş şehri olup, dünyanın en büyük 5 pazarından biridir. Günlük ticaret hacmi yaklaşık 50 milyon dolar olan bu şehirde ticaret göçmen olarak buraya yerleşmiş Filistinli, Suriyeli, Musevi, Brezilyalı, Japon ve Çinlilerin elindedir. Paraguay gezimiz sonrasında Iguazu’ya dönüyor ve otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
  7. Gün Iguazu – Buenos Aires
  Kahvaltı sonrasında yerel havayolu ile Buenos Aires’e hareket ediyor, varışın ardından, bir Avrupa şehrinin yaşam tarzı ile Latin Amerika’ya özgü ateşli bir tutkuyu bir araya getiren Buenos Aires’te şehir turumuza çıkıyoruz. Buenos Aires? muhteşem gece hayatı, her köşeden yükselen tango ezgileri ve eşine benzerine rastlanmaz leziz mutfağıyla Güney Amerika'nın mutlaka görmeniz gereken şehirler arasındaki yerini alıyor. Gezimiz sırasında, Colon Tiyatrosu, San Telmo Meydanı, Casa Rosada, Boca Mahallesi, Obelisco, Eva Peron’un da yattığı Recoleta Mezarlığı, Mayıs Meydanı ve Metropolitan Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Buenos Aires şehir merkezi, geniş caddeleri, koloni mimarisi ve kaldırımlara sıralanmış kafeleri ile herhangi bir Avrupa kenti kadar gelişmiş bir yapıya sahip. Şehir Fransız, İtalyan ve İspanyol göçmenler tarafından inşa edilmiş ve bu nedenle yerliler (Porteños) hala kendilerini Güney Amerikalıdan ziyade Avrupalı olarak görmektedirler. Şehrin yemyeşil parklarında ve bulvarlarında dolaşan bir gezgin kendisini Madrid’de, Paris’te veya Milano’da zannedebilir. Akşam dileyen eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği muhteşem bir Tango Gösterisi eşliğinde akşam yemeklerini alabilirler. Rio de la Plata'nın varoşlarında doğan Tango bugün genellikle tutkulu aşkın estetik temsili olarak algılanıyor. Oysa Tango’nun 150 yıllık serüveni bize bundan çok ötesini anlatıyor.
  8. Gün Buenos Aires
  Kahvaltı sonrası Delta & Tigre turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz esnasında Buenos Aires’in Rio de la Plata Nehri kıyılarına kurulmuş olan yerleşim bölgelerini, “El Turco” diye bilinen Carlos Menem’in ikametgahını görecek, tekne ile nehirde gezecek, şehir dışındaki en güzel yerlerini görüyoruz. Tigre, Parana Deltasında bulunuyor. Brezilya topraklarından doğan ve Güney Amerika Nehirleri içinde Amazon Nehrinden sonra 4880 km’lik uzunluğu ile ikinci büyük nehir olan Parana Nehri, önce Paraguay, sonra da Uruguay Nehirlerini kendine katarak sonunda 14000 km2 alanı kaplayan Parana Deltasını yapıyor. Deltada çok sayıda adacık ve kanallar var. Tigre, bu deltanın Buenos Aires şehri sınırları içinde kalan bir alanı ve kolay ulaşılan bir yer olarak hem çok turist çekiyor ve hem de Arjantinliler için önemli bir sayfiye yeri olarak kullanılıyor. Tigre, nehir ve dereler tarafından kuşatılan bir adacık üzerinde kurulu ve ilk yerleşim tarihi 1820’lere dayanıyor. Tigre ismi ise, bir zamanlar bu bölgede avlanabilen aslanlardan kaynaklanıyor. Öğleden sonra serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.
  9. Gün Buenos Aires
  Bugün Buenos Aires’i kendi gözümüz ile keşfe çıkmak için serbest zaman ayırıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Gaucho Turu’na katılabilirler. Dünyanın 1 numaralı Kırmızı Et ihracatçısı konumunda olan Arjantin’in kültüründe çok önemli bir yere sahip olan Gaucho’ların (Yerel Çobanlar) yaşamına kısa da olsa tanık olacağınız bu turda Buenos Aires dışında çok güzel bir çiftliğe gideceğiz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında Arjantin’in verimli tarım alanları ve hayvan çiftliklerini göreceksiniz. Çiftlikte ücretsiz ata binebilir, yemyeşil çimlerinde güneşlenebilirsiniz. Arjantin usulü güzel bir öğle yemeğinin ardından Gaucholar’ın at üstünde hünerlerini sergilediği çok güzel bir şov seyredeceğiz. Geceleme otelimizde.
  10. Gün Buenos Aires – Paris
  Kahvaltı sonrası Latin Amerika’daki son günümüzde kişisel aktivitelerimiz ve alışveriş için serbest zaman ayırıyor ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ediliyoruz. Air France Havayolları'nın akşam uçuşu ile Paris'e hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
  11. Gün Paris - İstanbul
  Paris’e varışımızın ardından Air France Havayolları'nın bağlantılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyor ve varışımız ile birlikte seyahatimizin sonuna geliyoruz.
  Otel İsimleri :
  Otel Adı Şehir Kategori Web Adresi
  AMERICAS COPACABANA HOTEL (ve benzeri otel) RIO DE JANEIRO 4 STAR www.americascopacabanahotel.com.br
  WYNDHAM FOZ DO IGUACU (ve benzeri otel) IGUASSU FALLS 4 STAR www.wyndhamhotels.com/wyndham/foz-do-iguacu-brazil
  LA SCALA BUENOS AIRES (ve benzeri otel) BUENOS AIRES 4 STAR www.scalabuenosaires.com
   
   

  Tur Fiyatı :

  2396.00 EURO ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

  2896.00 EURO TEK KİŞİLİK ODADA

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  - Air France Havayolları ile İstanbul - Paris - Rio de Janerio / Buenos Aires - Paris - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  - Rio de Janeiro - Iguazu / Iguazu - Buenos Aires ekonomi sınıfı uçak bileti
  - Havalimanı ve güvenlik vergileri
  - Rio’da Copacabana Atlantico Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
  - Iguazu’da Continental Inn veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
  - Buenos Aires’te Scala Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
  - Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler
  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
  - Zorunlu seyahat sigortası

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  - Her türlü kişisel harcamalar
  - Programda dahil olduğu belirtilmeyen ekstra geziler
  - Yurtdışı çıkış harcı
  - Bahşişler
  - Öğle ve akşam yemekleri
  - Otel ekstraları

  Ekstra Turlar

  Samba Show:
  Barbekü olarak alacağımız akşam yemeğinin ardından Brezilya’nın ünlü dansı sambayı Platforma’da kabare şov eşliğinde izleyeceğiz. Bu şov aynı zamanda karnavalın nasıl olduğu hakkında bir fikir edinmemizi sağlayacak.
  Kişi Başı : 160 USD

  Yemekli Rafa Inn Şovu;
  Akşam yemeği eşliğinde 5 Latin Amerika ülkesinin son derece güzel folklorik danslarını izleyebilirsiniz.
  Kişi Başı : 90 USD

  Tango Gösterisi:
  Akşam yemeği eşliğinde Rio de la Plata'nın varoşlarında doğan muhteşem tango gösterisi genellikle tutkulu aşkın estetik temsili olarak algılanıyor. Oysa Tango’nun 150 yıllık serüveni bize bundan çok ötesini anlatıyor.
  Kişi Başı : 120 USD

  Paraguay Turu:
  Güney Amerikanın en fakir ülkelerinden biri olan gümrüksüz alışveriş cenneti Paraguay. Dünya Kupası finallerine parasızlık yüzünden milli takımlarını gönderemeyerek dünyanın ilgisini çeken Paraguayın Del Este şehrine gideceğiz. Otelimizden yaklaşık 45 dakika uzaklıkta olan Del Este, vergiden muaf bir alışveriş şehri olup, dünyanın en büyük 5 pazarından biridir. Günlük ticaret hacmi yaklaşık 50 milyon Dolar olan bu şehirde ticaret göçmen olarak buraya yerleşmiş Filistinli, Suriyeli, Musevi, Brezilyalı, Japon ve Çinlilerin elindedir.
  Kişi Başı : 75 USD

  Gaucho Turu:
  Dünyanın 1 numaralı kırmızı et ihracatçısı konumunda olan Arjantin’in kültüründe çok önemli bir yere sahip olan “Gaucho”ların (Yerel Çobanlar) yaşamına kısa da olsa tanık olacağınız bu turda Buenos Aires dışında çok güzel bir çiftliğe gideceğiz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında Arjantin’in verimli tarım alanları ve hayvan çiftliklerini göreceksiniz. Çiftlikte ücretsiz ata binebilir, yemyeşil çimlerinde güneşlenebilirsiniz. Arjantin usulü güzel bir öğle yemeğinin ardından “Gaucho”ların at üstünde hünerlerini sergilediği çok güzel bir şov seyredeceğiz.
  Kişi Başı : 160 USD

  Genel Bilgilendirme

  - Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
  - Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  - Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
  - Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.
  - Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
  - Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
  - Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
  - Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
  - Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
  - Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  - Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
  - Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
  - Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  İptal Koşulları
  - 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
  - 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
  - Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
  - Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.
Print Al