Bangkok Pattaya Turu

BANGKOK PATTAYA TURU

Hareket Yeri
ISTANBUL
Yer(ler)
Bangkok (3 ) - Pattaya (4)
Tarih(ler)
İlk Tarih: 2 Haz 2018
02/06/2018 · 09/06/2018 · 23/06/2018
7 GECE
549.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
549.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
ISTANBUL
Yer(ler)
Bangkok (3 ) - Pattaya (4)
Tarih(ler)
İlk Tarih: 2 Haz 2018 00:00
02/06/2018 · 09/06/2018 · 23/06/2018

 

 

BANGKOK (3) - PATTAYA (4) -SINGAPUR“ 
  
 Tur Programı :

 1 . Gün  İSTANBUL - SİNGAPUR 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları'nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 14.25'de Singapur'a hareket.

 2. Gün  SİNGAPUR - BANGKOK 

 

Saat 05.45'de Singapur'a varış. Varışın ardından Singapur Havayolları'nın SQ 970 sefer sayılı uçağı ile saat 07.10'da Bangkok uçuşumuz gerçekleşiyor. 08.40'da varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok kanal turuna katılabilirler (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Uzak Doğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz ve odalarımızı alıyoruz.

 

 1. Gün  BANGKOK 

 

Sabah kahvaltısının ardından ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turu (50 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri'nin doğduğu Samut Songkram Kasabası'nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı'nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turuna katılabilirler. (45USD) (Ulaşım +Rehberlik +Açık Büfe Akşam Yemeği). Uzakdoğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500'den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok'un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya'a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı.Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün  BANGKOK 

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Khancanaburi Turu'na katılabilirler. (Ulaşım +Rehberlik + Girişler + Öğlen Yemeği)( 65 USD). Khancanaburi Tayland'ın görülmeye değer tarihi ve doğal güzellikleri olan noktalarından birisidir. Sabah otelimizden hareket ederek doğuya 130 km/2,5 saatlik keyifli bir yolculuk yapıyoruz. İlk durağımız Jeith savaş müzesi. Bu müzede 2. Dünya savaşında hayatını kaybeden yabancı askerlerin mezarlarını da ziyaret ettikten sonra Kwai köprüsüne geçiyoruz. Kwai köprüsü 2. Dünya savaşı sırasında Amerikalı ve İngiliz esirler tarafından inşa edilmiş ve kitaplara, filmlere konu olmuştur. Köprünün ardından yerel bir restaurantta öğlen yemeğimizi yiyoruz. Yemeğin ardından gelecek durağımız Death Railway olarak adlandırılan ve yine 2. Dünya savaşı esirleri tarafından tepelerden oyularak yapılan tarihi bir demiryolu. Bu yol üzerindeki Buddha mağarasını ziyaret edip gezimizi bitiriyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Baiyoke sky & Pat Pong Gece Pazarı gezisine katılabilirler (35 USD) (Ulaşım + Akşam Yemeği + Rehberlik). 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğin ardından Bangkok'un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız.

 

 1. Gün    BANGKOK - PATTAYA 

 

Kahvaltıyla başlayan gün Pattaya'ya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezilerek burada Tayland'da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattaya'ya varışın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün   PATTAYA 

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekli ekstra Mercan Adası Gezisi 'ne katılabilirler. (Ulaşım + Öğle yemeği + Park girişi + Rehberlik)(50 USD) Pattaya Sahili'nden özel sürat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası'na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

 

 1. Gün   PATTAYA

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi'ne katılabilirler. (Ulaşım + Giriş+ Rehberlik)(40 USD) Tayland'da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay Kültürü'nü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland'ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve çeşit çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

 

 1. Gün  PATTAYA

 

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği Gezisi 'ne katılabilirler. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(25 USD) Timsahlarıyla ünlü Tayland'da bulunan yüzlerce timsah çiftliklerinin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Park'ı ziyaret ediyoruz. Timsah şov gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacak. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Alcazar Show'unda unutulamayacak bir gece geçirme imkânını bulacaklar. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(40 USD) Tayland'da Lido tarzında sunulan bu özel kabare şovunda değişen sahne dekorları kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel şöleni izleyerek geçireceğiniz unutulmaz bir akşama hazır olun! Şov sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya'yı yürüyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz

 

 1. Gün   PATTAYA - BANGKOK - SINGAPUR 

 

Kahvaltıdan sonra odaları boşaltıyoruz. Uçuş saatimize bağlı olarak özel otobüsümüz ile Bangkok Havalimanı'na transferimiz gerçekleşiyor. Havalimani 'na varışımızın ardından Singapur Yolları'nın SQ 973 sefer sayılı uçuşu ile 09.40'da Singapur'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.05'de Singapur'a variyoruz. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turu'na katılabilirler (80 USD) (Ulaşım +Girişler +Rehberlik). Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada Singapur'un sembolü olan merlionu görecek, Sea Aquarium ziyaret edilecek. Tur sonunda havalimanına transferimiz gerçekleşiyor.

 

 1. Gün   SINGAPUR - İSTANBUL

 

Singapur Hava Yolları'nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile 01.45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 07.45'de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

 

Tur Fiyatı : 

 

Tur Adı

Tarih

Anons Fiyatı 
2 Kişilik Oda Tek Kişi

İndirimli 
2 Kişilik Oda Tek Kişi

Tek Kişi

Extra Yatak

Çocuk

 

Bangkok &Pattaya

21/03/18-28/03/18

549 EUR

549 EUR

799 EUR

549 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 539 EUR

 

Bangkok &Pattaya

21/03/18-28/03/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

30/03/18-06/04/18

549 EUR

549 EUR

799 EUR

549 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 539 EUR

 

Bangkok &Pattaya

30/03/18-06/04/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

06/04/18-14/04/18

549 EUR

549 EUR

799 EUR

549 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 539 EUR

 

Bangkok &Pattaya

06/04/18-14/04/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

13/04/18-21/04/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

13/04/18-21/04/18

699 EUR

699 EUR

999 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

21/04/18-29/04/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

21/04/18-29/04/18

699 EUR

699 EUR

999 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

28/04/18-06/05/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

28/04/18-06/05/18

699 EUR

699 EUR

999 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

05/05/18-13/05/18

549 EUR

549 EUR

799 EUR

549 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 539 EUR

 

Bangkok &Pattaya

05/05/18-13/05/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

12/05/18-20/05/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

12/05/18-20/05/18

699 EUR

699 EUR

999 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

19/05/18-27/05/18

549 EUR

549 EUR

799 EUR

549 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 539 EUR

 

Bangkok &Pattaya

19/05/18-27/05/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

26/05/18-03/06/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

26/05/18-03/06/18

699 EUR

699 EUR

949 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

02/06/18-10/06/18

549 EUR

549 EUR

799 EUR

549 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 539 EUR

 

Bangkok &Pattaya

02/06/18-10/06/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

09/06/18-17/06/18

649 EUR

649 EUR

899 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

09/06/18-17/06/18

749 EUR

749 EUR

1049 EUR

749 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 749 EUR

 

Bangkok &Pattaya

23/06/18-01/07/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

23/06/18-01/07/18

699 EUR

699 EUR

999 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

30/06/18-08/07/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR

 

Bangkok &Pattaya

07/07/18-15/07/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

07/07/18-15/07/18

699 EUR

699 EUR

999 EUR

699 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 689 EUR

 

Bangkok &Pattaya

14/08/18-22/08/18

599 EUR

599 EUR

849 EUR

599 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 589 EUR

 

Bangkok &Pattaya

14/08/18-22/08/18

649 EUR

649 EUR

949 EUR

649 EUR

0 - 2 : 290 EUR
2 - 12 : 639 EUR


 

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler:

 • Singapur Hava Yolları ile İstanbul - Singapur - Bangkok / Bangkok - Singapur - İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
  · Havalimanı vergileri
  · 3* veya 4 * otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar 
  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri 
  · Tüm şehirlerarası transferler 
  · Bangkok Pattaya transferi 
  · Panoramik Bangkok şehir turu 
  · Singapur şehir turu
  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
  · Opsiyonel turlar 
  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 
  · Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler 
  · Singapur Havayolları kuralları gereği paketimiz uçuşlarında MİL kazanılmamaktadır.

 

Print Al