Brezilya & Arjantin &fortaleza 1 Tam 1 Yarim Promosyon

BREZILYA & ARJANTIN &FORTALEZA 1 TAM 1 YARIM PROMOSYON

Hareket Yeri
ISTANBUL
Yer(ler)
Buenos Aires-rio De Janeiro - Fortaleza
Tarih(ler)
İlk Tarih: 9 Şub 2019
09/02/2019 · 08/05/2019 · 30/05/2019 · 09/08/2019 · 11/08/2019 · 13/09/2019 · 20/09/2019 · 10/10/2019 · 20/10/2019 · 20/11/2019 · 25/12/2019
Daha fazla göster
11 GECE
2.496.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
2.496.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
ISTANBUL
Yer(ler)
Buenos Aires-rio De Janeiro - Fortaleza
Tarih(ler)
İlk Tarih: 9 Şub 2019 00:00
09/02/2019 · 08/05/2019 · 30/05/2019 · 09/08/2019 · 11/08/2019 · 13/09/2019 · 20/09/2019 · 10/10/2019 · 20/10/2019 · 20/11/2019 · 25/12/2019

KARŞILAŞTIRIN - KIYASLAYIN - FARKIMIZI ANLATALIM
BREZİLYA & ARJANTİN TURUNDA EN UYGUN FİYAT & EN ZENGİN PROGRAM! 
CAZİP TURLAR DAHİL; BUENOS AIRES TURU, SAO PAULO TURU, IGUAZU ŞELALELERİ TURU, RIO DE JANEIRO TURU, DELTA TİGRE TURU, SUGAR LOAF TURU, CORCOVADO TURU İDDİA EDİYORUZ 
Müşteri memnuniyet oranı %97

 

Tur Programı :

 

1. Gün  İstanbul - Buenos Aires

 

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak başlıyor ve KLM Havayollarının Amsterdam aktarmalı uçuşu ile Buenos Aires e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

 

2. Gün  Buenos Aires

 

Sabah erken saatlerde varışımızı takiben bir Avrupa şehrinin yaşam tarzı ile Latin Amerikaya özgü ateşli bir tutkuyu bir araya getiren Buenos Aireste şehir turumuza çıkıyoruz. Buenos Aires; muhteşem gece hayatı, her köşeden yükselen tango ezgileri ve eşine benzerine rastlanmaz leziz mutfağıyla Güney Amerikanın mutlaka görmeniz gereken şehirlerarasındaki yerini alıyor. Gezimiz sırasında, Colon Tiyatrosu, San Telmo Meydanı, Casa Rosada, Boca Mahallesi, Obelisco, Eva Peronun da yattığı Recoleta Mezarlığı, Mayıs Meydanı ve Metropolitan Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Buenos Aires şehir merkezi, geniş caddeleri, koloni mimarisi ve kaldırımlara sıralanmış kafeleri ile herhangi bir Avrupa kenti kadar gelişmiş bir yapıya sahip. Şehir Fransız, İtalyan ve İspanyol göçmenler tarafından inşa edilmiş ve bu nedenle yerliler (Porteños) hala kendilerini Güney Amerikalıdan ziyade Avrupalı olarak görmektedirler. Şehrin yemyeşil parklarında ve bulvarlarında dolaşan bir gezgin kendisini Madridde, Pariste veya Milanoda zannedebilir. Öğleden sonra serbest zaman ayırıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği muhteşem bir tango gösterisi eşliğinde akşam yemeklerini alabilirler. Rio de la Platanın varoşlarında doğan tango, bugün genellikle tutkulu aşkın estetik temsili olarak algılanıyor. Oysa Tango nun 150 yıllık serüveni bize bundan çok ötesini anlatıyor. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün  Buenos Aires

 

Kahvaltı sonrası Delta & Tigre turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz esnasında Buenos Airesin Rio de la Plata Nehri kıyılarına kurulmuş olan yerleşim bölgelerini, “El Turco” diye bilinen Carlos Menemin ikametgahını görecek, tekne ile nehirde gezecek, şehir dışındaki en güzel yerlerini görüyoruz. Tigre, Parana Deltasında bulunuyor. Brezilya topraklarından doğan ve Güney Amerika Nehirleri içinde Amazon Nehrinden sonra 4880 kmlik uzunluğu ile ikinci büyük nehir olan Parana Nehri, önce Paraguay, sonra da Uruguay Nehirlerini kendine katarak sonunda 14000 km2 alanı kaplayan Parana Deltasını yapıyor. Deltada çok sayıda adacık ve kanallar var. Tigre, bu deltanın Buenos Aires şehri sınırları içinde kalan bir alanı ve kolay ulaşılan bir yer olarak hem çok turist çekiyor ve hem de Arjantinliler için önemli bir sayfiye yeri olarak kullanılıyor. Tigre, nehir ve dereler tarafından kuşatılan bir adacık üzerinde kurulu ve ilk yerleşim tarihi 1820 lere dayanıyor. Tigre ismi ise, bir zamanlar bu bölgede avlanabilen aslanlardan kaynaklanıyor. Öğleden sonra serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün  Buenos Aires

 

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün  Buenos Aires - Iguazu

 

Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları uçuşu ile Iguazuya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte havalimanında karşılanarak, dünyanın en büyük üç şelalesinden biri olan Iguazunun Brezilya tarafındaki gezimizi yapıyoruz. “Iguazu” ismi yerli Guarani dilinde “büyük su” anlamına geliyor. Efsaneye göre bir tanrı, Naipí adlı güzel bir kadınla evlenmek ister. Ölümlü sevgilisi Tarobá ile bir kanoda kaçmakta olan Naipíye hiddetlenen tanrı nehri bölerek şelaleleri yaratır ve aşıkları sonsuza dek sürecek bir düşüşe mahkum eder. Yaklaşık 150 milyon yıl önce oluşan şelaleleri ilk keşfeden Avrupalı, 1541 yılında İspanyol Álvar Núñez Cabeza de Vaca oldu. Amerikanın eski First Ladysi Eleanor Roosevelet, bu nefes kesici doğa harikasını ziyaret ettiğinde “Zavallı Niagara” demiştir. Brezilyanın Paraná eyaleti ile Arjantinin Misiones vilayeti arasında sınır oluşturan Iguazu Nehri üzerindeki şelaleler, nehri yukarı ve aşağı Iguazu şeklinde ayırıyor. Çoğu Brezilya tarafında olan nehir, San Antonio Nehri ile birleşmeden önce Arjantin ve Brezilya sınırını oluşturuyor. Parana Nehrine döküldüğü yerin yakınlarında, Brezilya tarafında Foz do Iguaçu, Arjantin tarafında ise Puerto Iguazú şehirleri bulunur. İki şehir de nehri geçen bir köprü ile birbirlerine bağlıdır. Iguazu Şelalesinin en ünlü özelliği, nehrin döküldüğü yerin birkaç kilometre öncesindeki şelaleleridir. Şelaleler de aynı şekilde tam sınırda bulunur. Büyük kısmı, görkemli "Şeytan Boğazı na geçiş imkânının da bulunduğu Arjantin kısmındadır. Ama insan, şelalelerin etkisini Brezilya tarafından daha iyi hisseder. Öğleden sonra otelimize yerleşip, dinlenme imkânına sahip oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün  Iguazu - Rio De Janeiro

 

Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Rio de Janeiroya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve otele transfer ediliyoruz. Rio de Janeiro, Brezilyanın aynı isimli eyaletinin başkenti ve Sao Paolodan sonra ülkenin en büyük şehridir. "Muhteşem Şehir" olarak bilinen Rio de Janeiro, Portekiz dilinde "Ocak Nehri" anlamına gelmektedir. Avrupalıların bu kente ayak basışı 1 Ocak tarihine denk geldiği için bu ismi almıştır. Dünyanın en büyük karnavalı olanRio Karnavalıbu şehirde düzenlenmektedir. Günümüzde samba dansıyla kutlanmasına rağmen ilk olarak 1840 yılında polka ve vals dansı yapılarak kutlanmıştır. Brezilyada Riolulara Cariocas denilmektedir. Kendilerine özgü bir aksan, tavır ve yaşayış biçimine sahip bir halktır. Brezilya çok milletli bir nüfusa sahip bir ülke olup, bu çeşitlilik Rio da baskın bir şekilde görülebilir. Uzun süren uçak yolculuğumuz sonrasında otele yerleşerek dinlenmek üzere serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

7. Gün  Rio De Janeiro

 

Bugün Brezilyanın yakıcı güneşine “Merhaba!” diyerek günümüze başlıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılarak Rio de Janeiroda şehir turumuza başlıyoruz. Rio de Janeiro, 15 milyonluk nüfusu ile ülkenin en kalabalık ikinci şehri olarak tanınmasının yanında, aynı zamanda en eğlenceli şehirlerinden biri olarak ün kazanmıştır. Deniz seviyesinden 710 metre yükseklikte yer alan Corcovado Tepesine çıkıyor ve “Dünyanın 7 Yeni Harikası”ndan birisi olan 38 metre uzunluğundaki ünlü İsa Heykelini ziyaret ediyoruz. Brezilyalı Heito da Silva Costa tarafından tasarlanan ve Fransız heykeltıraş Paul Landowski tarafından gerçekleştirilen bu anıt dünyanın en çok tanınan anıtlarından biridir. Heykelin yapımı beş yıl sürmüştür ve Ekim 1931de açılışı yapılmıştır. Ziyaretçileri kollarını açarak karşılayan heykel şehrin ve Brezilya halkının sıcaklığının sembolü haline gelmiştir. Kudüse doğru bakan heykelin temelinde 150 kişiyi alabilen bir de şapel bulunmaktadır. Corcovado Tepesinden dağlarla okyanus arasına kurulmuş Rio nun muhteşem manzarasına tanık olma şansına sahip oluyoruz. Sonrasındaki panoramik gezimizde Metropolitan Katedrali, Belediye Tiyatrosu, Ulusal Kütüphane, Ipanema ve Maracana Stadyumunu dışarıdan görüyor ve şehri kendi tadımız ile keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

8. Gün  Rio De Janeiro

 

Kahvaltı sonrası, Rioda şehir turumuza devam ediyoruz. Bugün dünyaca ünlü RIO Şeker Tepesi yani "Sugar Loaf"u ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Teleferik ile Sugar Loaf kayasının tepesine varıyoruz. Sugar Loaf yani Şeker Tepesi dev bir Granit dağdır, Portekizli askerler bölgeye ilk geldiklerinde, denizin ortasındaki bu Grantik kaya parçasını uzaktan şeker çuvalına benzetmişlerdir. Rengi koyu kahverengi olduğu için, gerçekten böyle bir anımsatma yapmaktadır. Denizden yüksekliğin 420mt olduğu tepede şehrin güzel manzarasını deniz tarafından seyrediyoruz. Turumuzun sonunda otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

9. Gün  Rio De Janeiro - Fortaleza

 

Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Fortaleza sahil şehrine hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.

 

10. Gün  Fortaleza

 

Kahvaltı sonrası Fortaleza şehir turumuza başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde şehir turumuzda, Central Market (Pazar yeri), Katedral, Castelo Branco Müzesi ve Meireles Plajı göreceğimiz ilk yerler olacaklar. Öğle yemeği için serbest zaman sonrası Cumbuco sahiline geçerek 4x4 Jeepler ile Buggy Safari deneyimini yaşıyoruz. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

11. Gün  Fortaleza - Amsterdam

 

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ediliyor ve KLM havayolları seferi ile Amsterdama hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

 

12. Gün  Amsterdam - Istanbul

 

Amsterdam bağlantılı uçuşu ile İstanbula hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

 

 

Tur Fiyatı : 

  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı 
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli 
2 Kişilik Oda Tek Kişi
Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
  Brezilya&Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM 09/02/19-18/02/19 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 996 EUR
2 - 12 : 2576 EUR
(*) BREZILYA & ARJANTIN & FORTALEZA AF 1 TAM 1 YARIM 08/05/19-19/05/19 2696 EUR 2496 EUR 3196 EUR 2496 EUR 0 - 2 : 496 EUR
2 - 12 : 2476 EUR
  BREZILYA & ARJANTIN & FORTALEZA AF 1 TAM 1 YARIM 30/05/19-11/06/19 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 596 EUR
2 - 12 : 2776 EUR
  Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM 09/08/19-18/08/19 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 996 EUR
2 - 12 : 2776 EUR
  BREZILYA & ARJANTIN & FORTALEZA AF 1 TAM 1 YARIM 11/08/19-22/08/19 2696 EUR 2496 EUR 3196 EUR 2496 EUR 0 - 2 : 496 EUR
2 - 12 : 2676 EUR
  BREZILYA & ARJANTIN & FORTALEZA AF 1 TAM 1 YARIM 13/09/19-24/09/19 2696 EUR 2496 EUR 3196 EUR 2496 EUR 0 - 2 : 496 EUR
2 - 12 : 2476 EUR
  Brezilya&Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM 20/09/19-29/09/19 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 996 EUR
2 - 12 : 2776 EUR
  BREZILYA & ARJANTIN & FORTALEZA AF 1 TAM 1 YARIM 10/10/19-21/10/19 2696 EUR 2496 EUR 3196 EUR 2496 EUR 0 - 2 : 496 EUR
2 - 12 : 2476 EUR
  Brezilya & Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM 20/10/19-29/10/19 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 996 EUR
2 - 12 : 2776 EUR
  Brezilya&Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM 20/11/19-29/11/19 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 996 EUR
2 - 12 : 2776 EUR
  Brezilya&Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM 25/12/19-03/01/20 2696 EUR 2596 EUR 3296 EUR 2596 EUR 0 - 2 : 996 EUR
2 - 12 : 2776 EUR

 

 

Tura Dahil Olan Hizmetler

Tura Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Buenos Aires / Fortaleza – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
- Yerel havayolları ile Buenos Aires – Iguazu arası iç hat uçak biletleri
- Yerel havayolları ile Iguazu – Rio de Janeiro arası iç hat uçak biletleri
- Yerel havayolları ile Rio de Janeiro - Fortaleza arası iç hat uçak biletleri
- Havalimanı ve güvenlik vergileri
- Buenos Aires’te 4 yıldızlı kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
- Iguazu’da 4 yıldızlı kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
- Rio’da 4 yıldızlı kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
- Fortaleza da 4 yıldızlı kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
- Programda dâhil olduğu belirtilen transferler
- Buenos Aires Turu
- Fortaleza Turu
- Iguazu Selaleleri Turu
- Rio De Janerio Turu
- Delta Tigre Turu
- Sugar Loaf Turu
- Corcovado Turu
- Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
- Zorunlu seyahat sigortası

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

- Her türlü kişisel harcamalar
- Programda dâhil olduğu belirtilmeyen ekstra geziler
- Yurtdışı çıkış harcı
- Bahşişler 
- Öğle ve akşam yemekleri
- Otel ekstraları

İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.
- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir. 
- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 
- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.

Genel Bilgilendirme

Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.
- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

Print Al