Rccl Spectrum Of The Seas çin &japonya

RCCL SPECTRUM OF THE SEAS ÇİN &JAPONYA

Hareket Yeri
ISTANBUL
Yer(ler)
Pekin-şangay-tokyo-kobe-ky
Tarih(ler)
İlk Tarih: 2 Eyl 2020
20/10/2020 · 04/11/2020
13 GECE
12.900.00TLBaşlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
12.900.00TL – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
ISTANBUL
Yer(ler)
Pekin-şangay-tokyo-kobe-ky
Tarih(ler)
İlk Tarih: 2 Eyl 2020 00:00
20/10/2020 · 04/11/2020

PEKİN & ŞANGAY & TOKYO & KOBE & KYOTO
BİRAZ KARADAN, BİRAZ DENİZDEN ANNENİZE EN GÜZEL HEDİYE BİZDEN !
DÜNYANIN EN YENİ GEMİSİ İLE !!!

 

Tur Programı :

 

1. Gün  İstanbul

 

Yolculuğumuza İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak başlıyoruz.

 

2. Gün  İstanbul-Pekin (Otel konaklaması)

 

Türk Hava yolları uçuşumuz için check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. Yerel saat ile Pekine varıyoruz.Dünyanın eski şehirlerinden olan Pekinin 3.000 yılı aşan bir geçmişi vardır. Pekin bu binlerce yılı bulan geçmişi içinde birçok Çin ve Moğol devletlerine başkent olmuştur. 1212 yılında Cengiz Han bütün Kuzey Çini ele geçirdi. Bu arada Pekini de aldılar. Moğollar şehre girmeden önce Karahatay Hanı Altan Han zehir içerek kendisini öldürdü. Moğollar şehri yağma edip yaktılar. 1279 da Hanbalık (Pekin) Kubilay Han tarafından yeni baştan imar edildi. Varışımızın ardından Pekin deki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün  Pekin (Otel konaklaması)

 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceği Pekin şehir turuna başlıyoruz. Mao Zedongun Çin Halk Cumhuriyetini ilan ettiği, 1989 yılında tüm dünyayı sarsan protestolarla hafızalara kazınan Tiananmen Meydanı; UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan 980 ayrı binadan oluşan devasa ve büyüleyici Forbidden City yani “Yasak Şehir”i geziyoruz. Çinde Yasak Şehir “Zi Jin Chen” olarak adlandırılıyor.İlk “Zi” kelimesi, “renk” olarak adlandırılan “mor” olarak tercüme edilir. Bu, Kuzey Yıldızı olarak adlandırdığımız Mor Yıldızın bir referansı. Antik Çin astrolojisinde, bu özel yıldızın, Cennetin İmparatorunun ikametgahı olduğuna inanılıyordu. Çin imparatoru Cennetin oğludur ve Kutup Yıldızı onu korur. Bu bağlamda, “Zi” kelimesi “İmparatorluk” olarak tercüme edilebilir.İkinci “Zhin” kelimesi “yasak” olarak çevrilmiştir. Üçüncü kelime “Chen”, “bir duvarla çevrili bir şehir” olarak çevrilmiştir. Ardından Cennet Tapınağını gezeceğiz. Eski çağlarda cennetin dairesel, Dünyanın karesel olduğuna inanılıyormuş. Bu tapınağa doğru yürürken üstü kapalı uzun bir yoldan geçiyoruz. Kağıt ve taşlarla çeşitli oyunlar oynayan Çinlilere rastlıyoruz. Bazıları ise hafif bir müzik eşiliğinde dans ediyorlar veya yavaş hareketlerle spor yapıyorlar. Çinde tapınakların ve sarayların çevreleri havuzlarla ve bahçelerle süslenmiştir. Eski çağlarda İmparator burasını Tanrıyla konuşmak için kullanılırdı. Ayrıca burada çeşitli kurban ayinleri düzenlenirdi. Gezi sonrası Hutong Turu yapacağız. Bu turumuzda geleneksel Çin Mahallesini bisikletle gezme imkânına sahip olacağız. Hutong, eski Pekin evlerinin arasındaki sokaklara verilen isimdir. “Hutong” sözcüğü, Moğolca “hottog”dan köken alıyor. “Hottog”un anlamı ise su kuyusu. Yani, eski dönemlerde nerede bir kaynak ya da su kuyusu varsa orada yerleşim yeri vardır anlamında kullanılmış bir sözcüktür. Çin Halk Cumhuriyetinin kurulduğu 1949dan hemen sonraki dönemde, Pekinde 6000 civarında hutong olduğu biliniyor. Şimdilerde ise bu sayı 500 ün altında. Turumuzun bitiminde otelimize transfer oluyoruz.Geceleme Pekin deki otelimizde.

 

4. Gün  Pekin (Otel konaklaması) ÇİN SEDDİ

 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeği Çin Seddi Turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan, Çinin en önemli simgelerinden sayılan ve uzaydan görülebilen tek yapı olan, insan emeğinin akıllara durgunluk veren en önemli örneklerinden birisi ve dünyanın en büyük savunma duvarı olan Çin Seddini ziyaret ediyoruz. Bu yapılanmanın temelleri ilk olarak M.Ö 7.yyda Vhu Krallığı tarafından Henan eyaletinde atılmıştır. Daha sonraki dönemlerde Hun, Tunguz ve Moğolların saldırıları artmaya başlamış ve bu uygarlıkları fazlasıyla rahatsız etmiştir. Dönemin imparatoru Qin Shin Huang, M.Ö 3. yüzyılda bu alanı boydan boya kapatma düşüncesiyle aşılmaz duvarlar inşa ettirmeye başlamıştır. Tek bir imparator tarafından geliştirildiği ya da inşa ettirildiği söylenemez sürekli eklemelerle bu aşılmaz duvarlar sürekli yükselmiş ve uzamıştır. Son olarak Ming Hanedanı seddi onarmış ve savunma amaçlı kullanmıştır. Seddin tamamı günümüzde hali hazırda bulunmamaktadır fakat yıkıntılarıyla birlikte 10.000 km uzunluğa ulaştığı bilinmektedir. Duvarların yüksekliği 7-10 metre arasında değişir. Bu duvarlar için 1.800.000 işçinin çalıştırıldığı söylenmektedir.Turumuzun bitiminde Pekindeki otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün  Pekin-Şangay (Gemiye biniş)

 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Şangay uçuşumuz için havalimanına gitmek için erken saatte hareket ediyoruz. Şangay a varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Şangay limanına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından pasaport , check in işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve kabinlere yerleşme ardından serbest zaman alıyoruz.Gemimiz 16.00 da limadan ayrılacaktır.

 

6. Gün  Denizde Seyir

 

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilir veya gün boyu açık olan casinoda eğlenebilirsiniz

 

7. Gün  Kyoto (Osaka)  Japonya

 

Gemimiz 01.00 de Kyoto limanına yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyecepği Kyoto turuna başlıyoruz . Japonyanın geleneklerine en bağlı olduğu, geleneksel kıyafetler ile sokaklarda gezenlerin halen bulunduğu ve ruhani eski başkenti Kyoto yu keşfe çıkıyoruz. Kyoto, Japonyayı ve Japon kültürünü daha iyi tanıyabilmek için en doğru duraklardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sebebi ise geçmişte 300 yıla yakın bir süre boyunca Japonya nın başkentliğini yapmış, bu özelliği sebebi ile de "Başkentlerin Başkenti" olarak da isimlenen ve bu tarihi derinliği sebebi ile sayısız kültür mirasını içinde barındıran bir şehirdir. Altından akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı, iç içe geçmiş bir kale, saray ve etrafını saran muhteşem güzellikteki geniş Japon bahçelerini içeren Nijo Kalesi Kompleksi, Zen inancına göre inşa edilmiş, altından yapılan Kinkakuji Tapınağı göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Burada dolaşırken alışveriş yapma imkânı da buluyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.

 

8. Gün  Kobe - Japonya

 

Gemimiz saat 07.00 de Kobe limanına yanaşacaktır. Kobe Japonyanın en cazip kozmopolit şehirlerinden biridir. Kobe Japonyadaki en büyük altıncı şehir ve Hyogo eyaletinin başkentidir. Japonya yı oluşturan ana ada Honshünün güney bölümünde, Osaka Körfezinin kuzeyinde yer almaktadır. Osaka ve Kyoto ile birlikte Keihanshin metropolitan bölgesini oluşturur. Bu bölgeye dair en eski yazılı kaynak Nihon Shokidir ve bu kaynağa göre İmparatoriçe Jingu tarafından MS.201 yılında kurulmuştur. Tepeler üzerine kurulmuş Kobede, şehrin zemini niteliğindeki Rokko tepesine uzanan pek çok dar patika ve geçit bulunur. Yokohama gibi, Japonya nın önemli limanlarından biri olan Kobe, gezmek için ideal, büyüleyici bir gümrük yerleşim alanına ev sahipliği yapar. 108 m. yüksekliğindeki Kobe Limanı Kulesi, geceleri hoş bir şekilde ışıklandırılır. Yol boyunca, yeni gelişmekte olan bir liman bölgesi konumundaki Kobe Harborland (liman bölgesi) uzanır. Kobe aynı zamanda alışveriş için çok uygun bir kenttir çünkü dükkan ve mağazaların çoğu şehir merkezindedir ve hepsine erişim çok kolaydır. Şehrin liman kıyısında da yine alışveriş yapabileceğiniz pek çok mağaza mevcuttur.Bu güzel liman şehrinden 16.00 sularında ayrılıyoruz. Geceleme gemimizde

 

9. Gün  Tokyo (Yokohama) Japonya (Fuji Dağı )

 

Gemimiz sabah 12:30 da Tokyo limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği ekstra Tokyo şehir turumuz için gemiden ayrılıyoruz. 30 milyonun üzerindeki nüfusu ile dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan Tokyoda şehir turumuzu yapıyoruz. Tokyonun en önemli tapınaklarından olan Meiji Tapınağı ilk durağımız oluyor. Japon tarihi kaynaklarına göre 19. ve 20. yüzyıllarda Japonya’yı modernize ettiği bilinen İmparator Meiji ve İmparatoriçe Shoken’e adanan tapınak, 1912 yılında imparatorun ölümünden sonra onun hala yaşadığını göstermektedir. Sonrasında Metropolitan Binasını görüyoruz. Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası, iki gökdelen ile Metropol Meclisi olmak üzere üç binadan oluşmaktadır. En yüksek gökdelen 242 metre yüksekliğinde olup 48 katlıdır ve 33. kattan itibaren iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Diğer gökdelen ise 163 metre yüksekliğinde olup 34 katlıdır. Sonrasında yine rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği FUJİ DAĞI turumuza başlıyoruz.Eski çağlardan beri Japon Halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3776 metre yüksekliği ile Japonyanın en yüksek dağı olan Fuji Dağını görüyoruz. Japonyanın en yüksek dağı olan Fuji Dağının yüksekliği 3776 metredir. Fuji volkanik bir dağ olup tüm dünyada, Japonyanın sembolü olarak kabul edilir. Eski çağlardan beri bu dağ hakkında sayısız şiirler yazılmış, resimler yapılmıştır. Günün değişik saatlerinde, güneşin ve bulutlarıın hareketiyle, Fuji Dağının verdiği eşşiz manzaraları seyretmenin keyfine doyum olmayacak anlar yaşamamızı sağlıyor. Fuji Dağının ilk adı Hushi No Yama, yani sonsuzluk, ebediyet, olumsuzluk dağıdır. Kamaruka döneminde (1185-1333) Fujiyama adını almıştır. Fujiyama, "Zengin Samuray Dağı" demektir. Shinto inanışına göre, bazı Japonlar Fuji Dağının tanrılardan biri olduğuna inanır. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya ulaştıktan sonra 1.5 saat uzaklıktaki Hakone şehrini geziyoruz. Sırada Ashi Gölünde bir tekne gezisi ve 3000 sene önce Hakone Dağı nın son püskürmesinde oluşan ve şu anda kükürtlü dumanı, kaplıcaları ve sıcak nehirleri ile ünlüdür. Bu doğa harikası coğrafyada fotoğraf ve dinlenme için serbest zamanın ardından gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 23.00 de limandan ayrılacaktır.

 

10. Gün  Denizde Seyir

 

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilir veya gün boyu açık olan casinoda eğlenebilirsiniz.

 

11. Gün  Denizde Seyir

 

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilir veya gün boyu açık olan casinoda eğlenebilirsiniz.

 

12. Gün  Şangay-ÇİN (Otel konaklaması)

 

Gemimiz saat 07.00 de Çinin en büyük şehri ve en önemli limanı olan Shangay limanına yanaşacaktır. Pasaport ve çıkış işlemlerimiz ardından gemimizden ayrılıyoruz. Bu gece Şangay daki otelimizde geceliyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Şangay şehir turuna katılabilirler. Turumuzda Nanjing Roadu görüp, Shanghaiın önemli dini yapıtlarından biri olan Zümrüt Buda Tapınağına hareket ediyoruz. Tapınağın ana cazibesi oturma pozisyonundaki büyük bir Buda heykelidir. Neredeyse kapalı gözlerle bakıldığında, Shakyamuni meditasyon yaptığı tasvir edilir. Heykel 1,95 metre yüksekliğe sahiptir ve 3 ton ağırlığındadır. Ardından kolonyal dönemde inşa edilen binaların, modern gökdelenlerle yan yana sahil boyunca sıralandığı The Bund bölgesini ve Asyanın en yüksek, dünyanın en yüksek üçüncü televizyon binası olan Oriental Pearl TV Binasını gezip, Çin Bahçelerine çok güzel bir örnek olan Yu Gardena gidiyoruz . Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin Ekstra olarak düzenleyeceği Akrobasi Show una katılabilirler. Geceleme Şangaydaki otelimizde.

 

13. Gün  Şangay (ÇİN)-İstanbul

 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılacak uçuş saatimize kadar serbest zaman alıyoruz.Rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler.
Şanghay şehri, son senelerdeki yükselen pozisyonu ile gerek turizm gerekse ekonomi cezbedici bir özelliğe sahip olmasının yanı sıra, kozmopolit çizgisi ile ülkenin tabir-i caiz ise dünyaya ve özellikle de batıya açılan kapısı statüsünde yer alıyor. Böylesine büyük bir ülkenin ekonomik, kültürel, bilimsel, teknolojik ve entelektüel anlamda en önemli şehri olma özelliğine sahip bir şehrin, modern dünya ile geleneksel bağları bu denli özgün bir şekilde bir araya getirip yarattığı atmosferin ne kadar takdire şayan bir düzeyde olduğunu görüyoruz. Şanghay, kendisi gibi bir çok dünya metropolü gibi "zenginler için bir cennet, fakirler için ise bir cehennem" olarak tanımlanıyor. Bu karşıtlığı şehrin sokaklarında açık bir şekilde görebiliyoruz. Bir yandan da bu ikili yaşamı içinde barındıran Şanghay, kendisinin hareketli ama bir o kadar da tutkulu günlük yaşantısını, kültürel ve turistik anlamda misafirlerine birbirinden eşsiz deneyimler sunuyor. Bugünkü turumuzda "Mutluluk Bahçeleri" olarak da bilinen ve Çin geleneksel kültüründe ve tabi ki derin tarihinde önemli bir yere sahip olan, Ming Hanedanlığı döneminde devlet yönetiminde önemli bir makama sahip olan Pan Yunduan tarafından anne ve babasının yaşlılık dönemlerini huzur ile geçirmeleri için özel olarak yaptırdığı Yuyuan Bahçesini ve tapınağını ziyaret ediyoruz. Sonrasında da "Sarı Kıyı Nehri" anlamına gelen Huangpu Nehrinde tekne gezisine çıkıyoruz. Ortalama 400 metre genişliğe ve 9 metre derinliğe sahip Huang Punun önemli özelliği Şanghayın içme suyunun kaynağı olması ve bu sebeple de şehir için önemli bir yere sahiptir.Turumuzun bitiminde Nanjing Caddesi nde alışveriş için serbest zaman ayırıyor ve ünlü markaların da mağazalarında gezme şansına sahip oluyoruz. Turumuzun bitiminde İstanbul uçuşumuz için havalimana doğru yola çıkıyoruz. Havalimanı varışımızın ardından pasaport ve check in işlemlerimizi gerçekleştirerek Türk Havayolları ile İstanbula uçuyoruz.

 

14. Gün  İstanbul

 

İstanbul varış ve turumuzun sonu.

 
Uçuş İsimleri :
Hava Yolu Uçuş No Kalkış Varış
TURK HAVA YOLLARI 20 21/11/19 01:55-ISTANBUL YENI HAVALIMANI(IST) 21/11/19 16:10-CAPITAL APT(PEK)
TURK HAVA YOLLARI 27 02/12/19 23:05-PUDONG INTERNATIONAL(PVG) 03/12/19 06:10-ISTANBUL YENI HAVALIMANI(IST)
 
Tur Fiyatı : 

  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı 
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli 
2 Kişilik Oda Tek Kişi
Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 19/11/19-02/12/19 12900 TL 12900 TL 22800 TL 12900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 12900 TL
(*) Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 20/11/19-03/12/19 13900 TL 13900 TL 24800 TL 13900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 13900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 09/02/20-22/02/20 10900 TL 10900 TL 18800 TL 10900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 10900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 09/02/20-22/02/20 11900 TL 11900 TL 20800 TL 11900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 11900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 09/02/20-22/02/20 14900 TL 14900 TL 26800 TL 14900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 14900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 17/03/20-30/03/20 12900 TL 12900 TL 22800 TL 12900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 12900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 17/03/20-30/03/20 13900 TL 13900 TL 24800 TL 13900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 13900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 17/03/20-30/03/20 16900 TL 16900 TL 30800 TL 16900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 16900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 24/03/20-06/04/20 12900 TL 12900 TL 22800 TL 12900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 12900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 24/03/20-06/04/20 13900 TL 13900 TL 24800 TL 13900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 13900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 24/03/20-06/04/20 16900 TL 16900 TL 30800 TL 16900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 16900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 20/05/20-02/06/20 12900 TL 12900 TL 22800 TL 12900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 12900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 20/05/20-02/06/20 13900 TL 13900 TL 24800 TL 13900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 13900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 20/05/20-02/06/20 16900 TL 16900 TL 30800 TL 16900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 16900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 10/06/20-23/06/20 9900 TL 9900 TL 16800 TL 9900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 9900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 10/06/20-23/06/20 10900 TL 10900 TL 18800 TL 10900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 10900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 10/06/20-23/06/20 12900 TL 12900 TL 22800 TL 12900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 12900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 10/06/20-23/06/20 13900 TL 13900 TL 24800 TL 13900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 13900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 10/06/20-23/06/20 16900 TL 16900 TL 30800 TL 16900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 16900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 02/09/20-15/09/20 12900 TL 12900 TL 22800 TL 12900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 12900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 02/09/20-15/09/20 13900 TL 13900 TL 24800 TL 13900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 13900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 02/09/20-15/09/20 16900 TL 16900 TL 30800 TL 16900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 16900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 20/10/20-02/11/20 10900 TL 10900 TL 18800 TL 10900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 10900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 20/10/20-02/11/20 11900 TL 11900 TL 20800 TL 11900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 11900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 20/10/20-02/11/20 14900 TL 14900 TL 26800 TL 14900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 14900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu İç Kabin 04/11/20-17/11/20 10900 TL 10900 TL 18800 TL 10900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 10900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Dış Kabin 04/11/20-17/11/20 11900 TL 11900 TL 20800 TL 11900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 11900 TL
  Spectrum Of The Seas İle Çin&Japonya Turu Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin 04/11/20-17/11/20 14900 TL 14900 TL 26800 TL 14900 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 14900 TL

 
 

Tura Dahil Hizmetler

* Türk Hava Yolları ile İstanbul - Şangay / Şangay - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Pekin/Şangay arası ara uçuş.
* Royal Of The Seas gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama;
*Pekin de 3 gece 5*Standart otelde oda - kahvaltı esasına konaklama
*Şangay da 1 gece 5* Standart otelde oda - kahvaltı esasına göre konaklama 
* Havaalanı ve Liman vergileri (3000 TL)
* Türkçe rehberlik hizmeti (Minimum 20 Kişi katılması durumunda)
* Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları,
* Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
* Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
* Zorunlu seyahat sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Limanlarda düzenlenen ekstra geziler 
* Yurtdışı çıkış harcı
* Gemideki kapağı kapalı içecekler 
* Kişisel Harcamalar
* Gemi personel Bahşişleri (94 € Gemide ödenecektir )
* Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası 40 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır.
*Çin vize ücreti ve servis bedeli (Kişi başı 160 EUR olup, fiyat artışı olması halinde tarafınıza bildirilecektir)

İptal Şartları

Rezervasyon konfirmesini takiben, seyahatin başlangıç tarihinden itibaren;
90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde kişi başı 50 Euro 
89 - 57 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %25i
56 - 29 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %50si
28 - 15 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %75i
14 gün ve daha az süre kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %100 ü (tamamı) kadar iptal cezası ygulanacaktır.

Ekstra Turlar

Fuji Dağı Turu 120.00 € 
Çin Seddi Turu 120.00 € 
Shangay Şehir Turu 70.00 € 
Kyoto Şehir Turu 150.00 € 
Kobe Şehir Turu 100.00 €
Print Al