Meksika & Cancun & Küba Turu

MEKSİKA & CANCUN & KÜBA TURU

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Meksika Cancun Küba - Mexico City şehir Turu- Havana
Tarih(ler)
İlk Tarih: 20 Eyl 2020
20/10/2020 · 20/11/2020
10 GECE
9.900.00TLBaşlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
9.900.00TL – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Meksika Cancun Küba - Mexico City şehir Turu- Havana
Tarih(ler)
İlk Tarih: 20 Eyl 2020 00:00
20/10/2020 · 20/11/2020
Eşsiz Deneyimler
Havana: Plaza de la Catedral, San Fracisco de Arsis, Los Jazmines
Cancun: Chichen Itza, Yucatan Yarımadası, Chac Mall, Maya Tapınağı ve Sarayları
Mexico City: Ulusal Antropoloji Müzesi, Aztek Şehri Teotihuacan Kalıntıları, Güneş Pramiti
 
Tur Programı :
 
1. Gün  İstanbul- Havana
 
Yolculuğumuza İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm yetkilileri ile buluşarak başlıyor, Air France Havayollarının uçuşu ile Havanaya varıyoruz. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün  Havana
 
Kahvaltı sonrası, Amerikan arabalarına sıkça rastlayacağınız, İspanyol mimarisinin muazzam örneklerine sahip Havana turumuza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, geziyor yerel otantik restoranımızda doğal ve organik yemeğimizi yiyoruz. Öğle yemeğinden sonra Ispanyollar tarafından kurulan kentin ilk ismi olan San Cristobal de la Habana sonradan La Habana olarak kisaltilmis olan şehir de geçmişin izlerini takip etmeye devam ediyoruz göreceğimiz yerler Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesini olacaktır. San Cristobal de la Habanadan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuzda göreceğimiz yerleri tekrar dikkatinize sunmak isteriz modern Havana , artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesinden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı ... Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz. La Bodeguita del Medio ve Floridita Barı ünlü Ernest Hemingwayi hatırlatacak. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak. UNESCOnun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz. Bu aksam Küba nın devrimci özgür şehrinde 60 lı yılların görkemini taşıyan meşhur "Tropicana Show"da yemek ve Showu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Bu dünyaca meşhur Cabaret Show u kalabalık bir dans ve müzik kadrosu ile bizlere unutulmaz bir gece yasatacak; Küba dansları ve müzikleri ile içimizi ısıtacak. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün  Havana - Santa Clara - Havana
 
Sabah kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Santa Clara gezimize katılabilirler. Kübanın İnsanlık tarihinin devrimin ve tüm dünya devrimlerinin en romantik sembolü CHE GUEVERAnın anıtını ve hüzünlü hikâyesini yaşamak için Santa Claraya doğru yola çıkıyoruz. Santa Clarada ilk durağımız devrimin kaderini değiştiren vagonların bulunduğu yer. Çünkü Santa Clarada yaşananların canlı tanıkları buradaki vagonlar. Devrim sırasında Batistaya vurulan en büyük darbe Che Guevaranın emrindeki askerlerin silah yüklü treni ele geçirmeleri ve kendilerinden sayıca fazla olan Batista askerlerini tutsak almalarıyla yaşanmıştır. Turumuz Chenin anıtını ziyaretle devam ediyor içerde Che Guevera ve 38 arkadaşının mezarları bulunan bu anıtı görmeden ve Cheye selam vermeden Kübayı gezdim demek olur mu? Mezar odasında Castronun 1997de yaktığı ateş günümüzde hala yanmakta ve Che nin özel eşyaları bulunmaktadır. Santa Clara turumuzu Comite Provincial binasının önündeki muhteşem bir işçilikle yapılmış Che Guevara heykelinin önünde hikâyesini dinleyerek sonlandırıp Havana ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
 
4. Gün  Havana -Pinar del Rio & Vinales Vadisi - Havana
 
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleneceği Vinales Vadisi ve Pinar del Rio turumuza katılabilirler. 1492 yılında Cristof Colombun burayı gördüğünde "İnan gözünün görebileceği en güzel yer" dediği vadide tam gün sürecek turumuzda Küba yerlilerinin (Kızılderililerin) uzunca süre yasadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkmış büyük bir yeraltı mağarası olan Cueva del Indioyu önce yürüyerek, ardından da küçük sandallarla gezeceğiz. Mağara çıkısında karşılaşacağınız şelale ve 100 metreden yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria sizleri şaşırtacak UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisine hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel puro çiftliklerini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rioya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisinin tamamına hâkim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havanaya geri dönüyoruz. Konaklama Havanadaki otelimizde. Aksam program yapmak isteyen misafirlerimize Kübanın ünlü Casa de la Musikarlarının en iyisi olan Miramar ı deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz. Geceleme otelimizde.
 
5. Gün  Havana - Cancun (KARAİYPLER DA SİZ BİZ TURKUAZ DENİZ)
 
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve havalimanına transfer ediliyoruz. Interjet Havayollarının uçuşu ile Karayip Denizinin en güzel kıyılarına sahip olan Cancuna hareket ediyor ve varışımız ile birlikte havalimanında karşılanarak otele transfer ediliyoruz. Yucatan Yarımadası üzerinde bulunan ve halk arasında Meksika nın Karayipleri olarak bilinen Cancun, Maya dilinde "Yılanların Yuvası" anlamına gelmektedir. Masmavi denizi, bembeyaz incecik kumlu plajları, güneşi, eğlencesi, alışveriş mağazaları ile yılda 4 milyon turisti çeken Cancun gerçekten bu ilgiyi fazlası ile hak eden bir destinasyon olarak yolculuğumuzda parıldıyor. Geceleme otelimizde.
 
6. Gün  Cancun - Chichen Itza Maya Turu - Cancun
 
Erken saatlerde alacağımız kahvaltımız sonrası Cancun da serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Chichen Itza Antik Şehri turuna katılabilirler. Dünyanın Yeni 7 Harikası Listesinde ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Chichen Itza, 300 hektarlık bir alanı kaplayan devasa büyüklükteki piramitlerin yer aldığı antik bir şehir olma özelliğine sahiptir. Chichen Itza, Meksikanın Yucatán Yarımadasında, Valladolid ve Mérida arasında yer alan, Kristof Kolomb öncesi dönemde kurulmuş bir İtza Maya kentidir. Milattan sonra 4. ve 10. yüzyıllar arasında, Maya Uygarlığının en güçlü olduğu dönemde burasının da aynı güçte bir dini merkez olarak kabul edildiği bilinmektedir. Sonrasında ise Toltekler bu kenti Mayalardan alıyor ve Mayalar da 17.yüzyıl sonlarına kadar dağlarda yaşayan kabileler halinde kalıyorlar. Maya dilinde Chichen Itza “Itzaların Kuyusunun Ağzı” anlamına gelmekte olup, buradan da anlaşılacağı gibi Itza, başka bir yerli kabilenin varlığını işaret etmektedir. Turumuz boyunca Chichen Itzada yer alan piramitlerin dışında salyangoz şeklindeki Caracol denilen ve ören yerinin en eski yapısı olan gözlemevi; yağmur tanrısı ChaacMoola kurban edilmiş bedenlerin atıldığı sanılan kutsal kuyu Cenotede yer almaktadır. Turumuz esnasında yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyor ve Cancun a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
 
7. Gün  Cancun - Meksika SICAKKANLI DOSTLARIN ŞEHRİ
 
Bağlantılı uçuşumuz ile Mexico Cityye devam ediyoruz. Mexico Cityye varışımız ile otele transfer ediliyoruz. Mexico City, Orta Amerika egemenliği altında olan yerin yani Meksikanın yönetim merkezi olan şehirdir, baş kentidir. Mexico City bir de bağımsız ülkeler ülkesi olan Meksikanın 31 bölgesinden biridir. Mexico Şehri, Meksikanın en büyük ayrıca en şöhretli şehri olmasının yanı sıra da ortak devletin en yoğun ilidir. Mexico Cityde bir yerin yerlisi olmuş, mütemekkin olarak oturmuş olan ve yerleşik olarak kalan insan sayısı yaklaşık olarak 21.2 milyon dolaylarındadır. İlk akşamımızda, arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği, geleneksel kıyafetleri ile Mariachi sokak müzisyenlerinin toplandıkları Garibaldi Meydanı ndaki yemekli şova katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 
8. Gün  Meksika
 
Erken saatlerde alacağımız kahvaltı sonrası Mexico Cityde şehir turuna başlıyoruz. 1300lü yıllarda Aztekler tarafından birbiri ile bağlantılı 5 gölden biri ve en büyüğü olan Texaco Gölü üzerine kurulmuş ve 15. yüzyıla kadar Meksika İmparatorluğunun başkentliğini yapmış olan Mexico City, Aztek Uygarlığı ve eski dönemlerin olduğu kadar günümüzün de modern sanat ve mimarinin merkezi, politika, kültür, eğitim ve finans açısından da ülkenin merkezi konumundadır. Aztekler döneminde “Ulu Tenochtitlan”; İspanyol sömürgesi döneminde “saygıdeğer ve asil emperyal şehir”; gösterişli evler ve yapılarının bolluğu ile “Saraylar şehri” gibi değişik isimlere layık görülen Mexico City günümüzde 20 milyona dayanmış nüfusu ile adeta baş döndürücü bir metropol unvanına kavuşmuştur. Şehir turumuz sırasında Azteklerden bugüne kadarki tarihsel süreçte sürekli farklı amaçlar ile kullanılan, kimi zaman engizisyon mahkemesine kimi zaman ise seyyar satıcılara ev sahipliği yapan ancak bugün sömürge tarihinin beyni sayılan Zocalo Meydanı, Amerika Kıtasının en büyük ve en eski katedrali olma özelliğine sahip olan Metropolitan Katedrali, Azteklerden bugüne mimari yapısı çok az değişime uğramış olan Ulusal Saray göreceğimiz yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turumuz sonrasında otele dönüyoruz ve öğleden sonra Mexico City yi kendi frekansımız ile keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin önereceği yerel restoranlarda ünlü Meksika tacoslarını tadabilirler. Geceleme otelimizde.
 
9. Gün  Meksika AZTEKLER - FEDAKAR AY & GÜNEŞ TANRILARI DAHİL
 
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Teotihuacan Piramitleri gezimize katılabilirler. Gezimizde Azteklerin toplum ve kültür mirasını yansıtan zamanın en büyük MEZO Amerikan kenti görülecektir . Azteklerin klasik mimari yapısına göre düzenlenmiş olan şehrin ortasından geçen güney kuzey eksenindeki Ölüler Yolu La Calzada de los Muertos bir tören yolu görevi görmüştür. Ölüler yolunun güney ucunda (AY PİRAMİDİ-PIRAMIDE DE LA LUNA ) yer almaktadır . Yolun iki yanı Ayın platformları ve farklı yapıların kalıntıları ile çevrilidir. Kuzey ucu henüz keşfedilmemekle birlikte doğu ucunda devasa “GÜNEŞ PİRAMİDİ- “PİRAMİDİ DEL SOLE” yer almaktadır. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan, kimler tarafından kurulduğu ve neden aniden terk edildiği halen gizemini koruyan esrarengiz Teotihuacanda, Aztek varoluş öykülerinde mitolojik öneme sahiptir . Rivayete göre en başta karanlık ve sessizlik VARMIŞ, bu yüzden tüm Tanrılar bir araya gelerek büyük bir şenlik ateşi yakmışlar. Güneş ve Ayın yaratılması için Kurban seçilen 2 Tanrının ateşe atlaması gerekiyormuş. Ateşe ilk atlayan Tanrı güneş olmuş, 2.ci Tanrı AY olmuş - AY ve GÜNEŞ dönmeye başlamayınca Tanrıların hepsi kendilerini ateşe atmışlar. Böylece GÜNEŞ ve AY dönmeye başlamış Teotihuacan daki GÜNEŞ ve AY Piramidlerinin adı bu öyküye dayanmaktadır. SİZCE DOĞRU OLABİLİR Mİ - NEDEN OLMASIN ? Bu platformda ayrıca Quetzalcoatl Tapınağı ve Kelebekler Sarayı, Jaguar Tapınağı göreceğimiz yerler arasındadır. Gizemli bir hikayenin etkisinde turumuzu sonlandırıp otelimize dönüyoruz.
 
10. Gün  Meksika - Paris/Amsterdam
 
Kahvaltının ardından rehberimizin belirlemiş olduğu saatte havaalanına transferimiz gerçekleşiyor ve Paris/Amsterdam a hareket ediyoruz.
 
12. Gün  Paris/Amsterdam - İstanbul
 
Bir önceki akşam başlayan yolculuğumuz ertesi gün öğleden sonra İstanbul da sona eriyor
Otel İsimleri :
Otel Adı Şehir Kategori Web Adresi
GALERIA PLAZA MEKSIKA (ve benzeri otel) MEXICO CITY 4 STAR  
BEL AIR COLLECTION RESORT (ve benzeri otel) CANCUN 4 STAR  
HOTEL COPACABANA (ve benzeri otel) HAVANA Boutique  
 
Rehber İsimleri
MEHMET AYDIN +90 534 400 48 44
 
 
 
 
 
Tur Fiyatı : 
 
  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli 2 Kişilik Oda Tek Kişi Tek Kişi Extra Yatak
(*) MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/01/20-29/01/20 13900 TL 11900 TL 14400 TL 11900 TL 0 - 2 : 2000 TL
2 - 12 : 11880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  26/01/20-04/02/20 13900 TL 11900 TL 14400 TL 11900 TL 0 - 2 : 2000 TL
2 - 12 : 11880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  28/01/20-06/02/20 13900 TL 11900 TL 14400 TL 11900 TL 0 - 2 : 2000 TL
2 - 12 : 11880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/02/20-29/02/20 13900 TL 11900 TL 14400 TL 11900 TL 0 - 2 : 2000 TL
2 - 12 : 11880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  03/03/20-12/03/20 13900 TL 11900 TL 14400 TL 11900 TL 0 - 2 : 2000 TL
2 - 12 : 11880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  18/03/20-27/03/20 13900 TL 11900 TL 14400 TL 11900 TL 0 - 2 : 2000 TL
2 - 12 : 11880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/04/20-29/04/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  22/05/20-31/05/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  23/05/20-01/06/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/06/20-29/06/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  30/07/20-08/08/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  31/07/20-09/08/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/08/20-29/08/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/09/20-29/09/20 13900 TL 9900 TL 12400 TL 9900 TL 0 - 2 : 0 TL
2 - 12 : 9880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/10/20-29/10/20 13900 TL 10900 TL 13400 TL 10900 TL 0 - 2 : 1000 TL
2 - 12 : 10880 TL
  MEKSİKA CANCUN KÜBA -  20/11/20-29/11/20 13900 TL 10900 TL 13400 TL 10900 TL 0 - 2 : 1000 TL
2 - 12 : 10880 TL

 

Tura Dahil Olan Hizmetler

- THY Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri
- Programda belirtilen Havana şehir turu - Meksika şehir turu ve transferler
- Mexico City / Cancun / Havanada 3* - 4*Lüks
otellerde oda ve kahvaltı dahil konaklama 
- Mexico City şehir turu 
- Havana şehir turu 
- Küba şehir turu 
- Türkçe rehberlik hizmeti
- Zorunlu Seyahat Sigortası

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

-Küba Vize ücreti 40 € (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir)
-Ekstra Turlar
-Meksika Vizesi (Yeşil Pasaport sahipleri için 35 EUROdur. Parmak izi alınarak 1 günde çıkartılmaktadır. Normal Pasaport sahipleri ve de ABD vizesi olanlar Vizesiz seyahat ederler. Normal Pasaport sahipleri için Online form doldurup 5 dk da giriş kağıdını şirketimiz temin etmektedir -Ücretsiz)
-Yurt dışı çıkış pulu (15 TL)
-Şehir vergileri

Ekstra Turlar

-Chichen Itza Antik Şehri Turu (150 Eur) 
-Pınar Del Rio & Vinales Vadisi - Havana (125Eur)
-Santa Clara Turu (75 Euro)
- Teotihuacan Piramitleri Turu: (120 Euro)

Genel Bilgilendirme

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.19 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.
- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal Koşulları
-Promosyon paketlerde iptal iade yoktur.
- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.
- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir. 
- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
Print Al