5* Westerdam Ile Uzakdoğu

5* WESTERDAM ile UZAKDOĞU

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Tokyo (1) – Yokohama – Shimizu – Osaka (japonya) – Busan (güney Kore) · Hakata, Fukuoka (japonya) – Dalian – Tianjin, Pekin (1) – Qingdao – şanghay (2)(çin
Tarih(ler)
İlk Tarih: 11 Kas 2019
18 GECE
1.859.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
1.859.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Tokyo (1) – Yokohama – Shimizu – Osaka (japonya) – Busan (güney Kore) · Hakata, Fukuoka (japonya) – Dalian – Tianjin, Pekin (1) – Qingdao – şanghay (2)(çin
Tarih(ler)
İlk Tarih: 11 Kas 2019 00:00
  1. Gün / 11.10.2019 İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI – DOHA, KATAR

Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Qatar Havayolları kontuarı önünde saat 18.00’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Qatar Havayolları’nın QR244 no’lu seferi ile saat 19.40’da Doha’ya hareket. Yerel saat ile 23.50’de Doha’ya varış. Burada yapacağımız aktarma sonrası Qatar Havayolları’nın QR806 no’lu seferi ile saat 02.10’da Tokyo’ya hareket. Geceleme uçakta. 

  1. Gün / 12.10.2019 TOKYO, JAPONYA

Yerel saat ile 18.40’da Tokyo’ya varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  1. Gün / 13.10.2019 TOKYO – YOKOHAMA, JAPONYA (GEMİ)

Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tokyo şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, ünlü Asakusa Tapınağı, Tokyo’nun 24 saat boyunca en kalabalık bölgesi olan ve restoranların, alışveriş merkezlerinin, café ve restoranların bulunduğu Ginza Bölgesini, yeni bir yerleşim birimi olan ve deniz doldurularak, muhteşem bir bölge haline gelen Odaiba bölgesi, elektronik cenneti Akihabara Bölgesi, 52. katından Tokyo’nun muhteşem manzarasını 360 derece göreceğiniz Roppongi Hills göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası Yokohama Limanı’nda demirli olan gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 20.00’de limandan hareket edecektir. 

 

GÜN

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

KALKIŞ

4

Shimizu

Japonya

08.00

14.00

5

Osaka

Japonya

08.00

23.00

6

Denizde

-

-

-

7

Busan

Güney Kore

08.00

23.00

8

Hakata (Fukuoka)

Japonya

08.00

17.00

9

Denizde

-

-

-

10

Dalian

Çin

08.00

17.00

11

Pekin (Tianjin)

Çin

08.00

Geceleme

12

Pekin (Tianjin)

Çin

 

18.00

13

Denizde

-

-

-

14

Qingdao

Çin

08.00

17.00

15

Denizde

-

-

-

 

 

  1. Gün / 26.10.2019 ŞANGHAY, ÇİN

Yerel saat 08.00’de Şanghay Limanı’na varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Şanghay turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Yeni Çin'in inanılmaz bir hızla gelişen şehri Şanghay’da 1882 yılında inşa edilmiş ve Burma’dan getirilmiş muhteşem yeşim taşından yapılmış Buda heykelinin de sergilendiği Yeşim Buda Tapınağı’nı, Mao dönemi kültür devrimden hasar görmeden kurtulmuş, modern şehrin içinde görenleri şaşırtan insan yapımı güzel gölleri ve yürüyüş yolları ile Yu Yuan Bahçeleri’ni, nehir kıyısında Çin Halk Cumhuriyeti ilan edilmezden önce uluslararası şirketlerin Şanghay ofislerinin de bulunduğu Art Nuvo Bund bölgesini göreceğiz. Başta Çin’in meşhur yorganları olmak üzere ipek ürünlerinin üretildiği fabrikayı ziyaret edeceğiz ve Nanjing Caddesi’nde serbest zamanımızı değerlendireceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

  1. Gün / 27.10.2019 ŞANGHAY, ÇİN

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

  1. Gün / 28.10.2019 ŞANGHAY, ÇİN – DOHA, KATAR

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Qatar Havayolları’nın QR871 no’lu seferi ile saat 23.15’de Doha’ya hareket. Geceleme uçakta. 

  1. Gün / 29.10.2019 DOHA, KATAR - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

Yerel saat ile 05.05’de Doha’ya varış. Burada yapacağımız aktarma sonrası Qatar Havayolları’nın, QR243 no’lu seferi ile saat 07.15’de İstanbul’a hareket Yerel saat ile 12.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  

 

TUR ÜCRETİ  (Kişi Başı)                               

 

İç Kabin

1859 €

İç Kabin Tek Kişi Farkı

1299 €

Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin

1969 €

Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin Tek Kişi Farkı

1399 €

Dış Kabin

2069 €

Dış Kabin Tek Kişi Farkı

1499 €

Balkonlu Kabin

2219 €

Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı

1649 €

Suit Kabin

Sorunuz

3/4. Kişi (yetişkin & çocuk)

Sorunuz

     İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

500 €

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
(70 yaş üstü yolcular için sigorta sürprimi uygulanır)

340 €

Gemi Bahşişleri

190 $ / gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir.

Vize Bilgisi

Tek girişli Çin vizesi (Yeşil pasaporta vizesizdir)

Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.

     

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Qatar Havayolları ile Doha aktarmalı İstanbul – Tokyo / Şanghay – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Tokyo’da birinci sınıf, merkezi otelde 1 gece konaklama

* Şanghay’da birinci sınıf, merkezi otelde 2 gece konaklama

* Gemide 13 gece-14 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler

* Programda belirtilen tüm transferler

* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)

* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Havalimanı & Liman vergileri
* Seyahat sağlık ve iptal sigortası

* Geminin servis personeli bahşişleri          

* Vize ücreti

* Yurtdışı çıkış harcı  


5* WESTERDAM

Yapım tarihi: 2004

Yolcu sayısı: 1964 kişi

Personel sayısı: 817 kişi

Tonaj: 82.350 gross ton

Uzunluk: 289.8 metre

Genişlik: 32.20 metre

Kabin sayısı: 1010

Yolcu katı sayısı: 11

 

 

 

 

 

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;

*Programda belirtilen saatler Qatar Havayolları ve Holland America Line şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten yetkili acenta sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü yetkili acenta programın içeriğini ve hizmet içeriğini bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).

*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.

*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da yetkili acenta sorumlu olmayacaktır.

*Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.

*Vize alımları için en az 30 iş günü bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

Print Al