Tek Seferde 8 ülke / Costa Magica Ile

TEK SEFERDE 8 ÜLKE / COSTA MAGİCA İLE

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Rusya, Estonya, Isveç, Danimarka, Hollanda, Fransa, Portekiz, Ispanya, Italya
Tarih(ler)
İlk Tarih: 16 Eyl 2020
15 GECE
8.900.00TLBaşlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
8.900.00TL – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Rusya, Estonya, Isveç, Danimarka, Hollanda, Fransa, Portekiz, Ispanya, Italya
Tarih(ler)
İlk Tarih: 16 Eyl 2020 00:00

 

 

Tur Programı :
 
1. Gün  İstanbul-St. Petersburg (Rusya)
 
İstanbul havalimanında belirlenen saatte rehberimiz ve Tura Turizm yetkilisi ile buluşuyoruz.Check-in ve gümrük işlemlerinin ardından St. Petersburg a uçuyoruz.Varışımızın ardından pasaport kontrollerinden geçiyor ve valizlerimizi aldıktan sonra bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile St. Petersburg limanındaki gemimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.Gemimize varışımızın ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman.Yeterli vaktimiz kalması durumunda gemiye biniş öncesinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Panaromik St .Petersburg şehir turuna katılabilirler.Gemimiz 18:00 de limandan ayrılacaktır.
 
2. Gün  Tallinn(Estonya)
 
Gemimiz saat 09.00 da Tallin limanına yanaşacaktır.Avrupa’nın en atmosferik şehri, derneklerinin ve yüksek kiliselerinin mimari zenginlikleri ile bilinen Tallinn e hoşgeldiniz. Bugün ekstra olarak düzenlenecek turumuzda limandan ayrılıp Catherine Sarayı’nı ziyaret ettikten sonra yol üstünde el sanatları çarşılarını görebileceğiniz Pirita meydanına gideceğiz. Pirita meydanı her yıl uluslararası regattaların düzenlendiği çok keyifli bir meydandır. Buradan dönerken Estonya’nın ünlü heykeli Russalka (denizkızı) abidesini ve Kont Orlov’un yazlık köşkünü göreceğiz ve daha sonra Tallin in en güzel yeri olan eski şehire gideceğiz. Yürüyüşümüze üst şehirden başlayacagız. Ardından günümüzde Estonya parlamentosunun binası olan Toompea Kalesi’ni , Rus Ortodoks Kilisesi Alexander Nevsky’yi ve Gothic Dome Kilisesi’ni ziyaret edeceğiz ve buradan görülen harika manzaranın tadını çıkaracağız. Buradan ayrıldıktan sonra şehrin aşağısına inip dar ve dolambaçlı sokaklarından geçip, XV. yy eczanesi Town Hall’a varmadan önce Blackheads Brotherhood’un ve daha pek çok Ortaçağ tüccarının evini ve Great Guild’i göreceğiz. Serbest zamanin ardindan gemiye geri dönüşümüz başlayacaktır.Gemimiz 17.00 de limandan ayrılacaktır( Tallinn, Şehir Turu ve sanat, mimari ve gotik hazineleri 50 Euro)
 
3. Gün  Stockholm(İsveç)
 
Gemimiz Stockholm limanına 09.00 da varacaktır. Dileyen misafirlerimiz bugün rehberimizin organize edeceği ekstra Şehir Turu ve Vasa Müzesi Ziyareti turuna katılabilirler. Stockholm her biri oldukça özel atmosfere sahip 14 farklı adadan oluşmaktadır. Panoramik turumuz süresince; şehri fotoğraflayabileceğiniz bir manzara noktası olan Fjallgatan, dar sokakları ve şirin evleriyle eski şehir Gamla Stan, Büyük kilise, Ulusal Müze, Grand Hotel, Royal Theatre göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca Djurgarden adası üzerinde 1628 de denize çıkarılmasıyla batması bir olan savaş gemisi Vasanın 333 yıl sonra denizin altından kurtarılıp restore edildiği ve sergilendiği Vasa müzesini ziyaret edeceğiz. Stockholmun bu en önemli müzesini ziyaret ettikten sonra Nobel ödül törenlerinin de yapıldığı Şehir Belediye sarayını dışarıdan göreceğiz. İlginç sürprizlerle dolu eski şehir Gamla Stan da otobüsten inip yürüyüş turumuza başlıyoruz. Bunlara ek olarak yaya alışveriş caddeleri, geniş modern binaları ile şehir merkezini görme fırsatınız da olacak. Burada öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman verilmektedir. Arzu edenler serbest zaman sonrası Kraliyet sarayını görebilirler. Serbest zaman sonrası gün sonunda gemiye transfer. Gemimiz bu gece Stockholm limanında kalacaktır.(Şehir Turu ve Vasa Müzesi Ziyareti Turu Kişi başı 95 Euro)
 
4. Gün  Stockholm (İsveç)
 
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sanat,mimari ve gotik hazineleri turuna katılabilirler.Özel aracımız ve lokal rehberimizle birlikte limandan ayrılıyoruz. Otobüsle 1.Petro’nun yaptırdığı Tallinn’in dışındaki Kadrioga sarayı & parkına gideceğiz. Burada Cumhurbaşkanlığı konutu ve 1.Petro’nun eşi için yaptırdığı sarayı dışarıdan görme fırsatı bulacaksınız. Daha sonra Estonya’nın bağımsızlığında önemli bir yeri olan Müzik festivalinin olduğu arena ziyaret edilecektir. Yol üzerinde,Estonya’nın ünlü heykeli Russalka(denizkızı) abidesi de görüldükten sonra Tallinn şehrinin merkezindeki Katedral tepesinden (Toompea) aşağı yürüyerek yapacağımız tur esnasında Estonya parlamentosu, Uzun Herman kulesi, Alexander Nevsky katedrali, Dome kilisesi ve mükemmel fotoğraf çekme fırsatları sunan panoramik platform;duvar ve kuleleri ile eski şehir,Belediye Binası ve meydanı görülecek yerlerden bazıları. Sanatçı atölyelerinin bulunduğu St.Catherine pasajından da geçerek Tallin’in ana alışveriş caddesi Viru’ya varıyoruz. El sanatları dükkanlarının da bulunduğu bu bölgede alışveriş ve serbest zaman sonrası gemiye dönüyoruz.Gemimiz 17.00 de limandan ayrılacaktır.(anat,mimari ve gotik hazineleri turu kişi başı 50 Euro)
 
5. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
6. Gün  Kopenhag (Danimarka)
 
Gemimiz 09.00 da Kopenhag limanına varacaktır.Danimarka’ nın Başkenti olan ve yaklaşık 1.210.000 nufusa sahip Kopanhag Danca’da “ticaret limanı” veya “tuccar limanı” anlamındadır. Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Ceşmesi, Kraliyet Ailesinin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı, Rosenborg Kalesi, eski şehir olarak bilinen Citadel bolgesi, Christiansborg Sarayı, Frederik Kilisesi, Tivoli Bahcesi ve bu bahce icerisindeki en eski yapıl olan 1874 tarihli Pantomim Tiyatrosu, Holmen Adası uzerinde bulunan ve inşası 2004 yılında bitirilen 500 milyon dolarlık maliyetiyle dünyanın en pahalı opera salonlarında biri olan Kopenhag Opera Salonu, 1999 yılında tamamlanan ve toplamda yaklaşık 21 donum üzerine kurulan, içerisinde konser salonları, kafeler, kitapcıların da bulunduğu Black Diamond olarak adlandırılan kutuphane Kopenhag’da gormeniz gereken yerlerdir.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kopenhag turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır.( Kopenhag turu kişi başı *** )
 
7. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
8. Gün  Amsterdam Ijmuiden (Hollanda)
 
Gemimiz sabah saat 08.00 da Amsterdam limanına yanaşacaktır.Amsterdam Hollandanın başkentidir. Ancak ulke, hukumetin ve meclisin bulunduğu Laheyden yonetilir. 12. yuzyılda Amstel ırmağının kıyısında bir balıkcı koyu olarak kurulan Amsterdam, bugun kişi sayısı bakımından Hollandanın en buyuk, kulturel ve parasal yonden de en onemli kentidir. Kentte yaklaşık 743 bin kişi yaşasa da, bu sayı cevre yerleşim birimleri ile birlikte 1,5 milyonu bulur. Şehirde Merkez Tren İstasyonu Binası, Dam Meydanı, Madame Tussauds Balmumu Muze si, Rembrandt Evi ve Muzesi, Rijksmuseum, Van Gogh Muzesi, Anne Frank Evi, Stedelijk Muzesi, Heiniken Muzesi ni gezebilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Amsterdam şehir turuna katılabilirler.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 18.00 de limandan ayrılacaktır.( Amsterdam turu kişi başı 75 Euro)
 
9. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
10. Gün  Brest (Fransa)
 
Gemimiz sabah saat 08.00 de Brest limanına yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz.
Brest, Fransa’daki büyük bir liman şehridir. II. Dünya Savaşı dönemlerinde askeri üs olarak kullanılmıştır.Bu şehrin savaş öncesi tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, şimdi bir müze olarak kullanılan eski Kale’yi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Tanguy kulesine tırmanmayı ve şehrin ve banliyölerinin muhteşem manzaralarını görmenizi de öneririz.Bir başka ilgi çekici yer ise Brest’in doğu kesiminde bulunan Oceanopolis Merkezi’dir.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Brest Şehir Turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz 18:00 de limandan ayrılacaktır.
 
11. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
12. Gün  Lizbon (Portekiz)
 
Gemimiz sabah saat 09.00 da Lizbon limanına yanaşacaktır.Portekiz’in başkenti olan Lizbon’da, Lizbon Ulusal Tiyatrosu, Truinfo Takı, Lizbon Millet Meclisi, Vasco da Gama Kulesi, Aguas Livres Su Kemeri, Belem Koprusu, Restauradores Anıtı, neogotik tarzda yapılmış Santa Justa Asansoru, Jeronimos Manastırı, Nossa Senhora da Conceicao Velha Kilisesi, Tejo Nehri kıyısında bulunan ve 15. - 16. yy arasında cıkılan coğrafi keşifler anısına yapılan Padrao dos Descobrimentos ve ilk olarak orta cağda yapılan ancak 1755 depreminde yıkıldıktan sonra yeniden gotik trazda yapılan Carmo Rahibe Manastırı şehirde görebileceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lizbon turuna katılabilirler turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 14:00 de limandan ayrılcaktır .(Lizbon şehir turu 70 €)
 
13. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
14. Gün  Barselona (İspanya)
 
Gemimiz saat 14.00 de Barselona limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Barselona turuna katılabilirler.Barselonanın önemli güzelliklerini görebileceğimiz turumuza Eskilerde bir balıkçı kasabası şimdilerde ise bir yat limanı olan Barcelonetayı ve burada bulunan Olimpiyat şehrini görerek başlıyoruz. Ardından Gaudi, Dali gibi ünlü isimlerin yaşadığı Eski Barselona içerisinden geçip En ünlü meydanları Placa Espana yı (Ispanyol Meydanı), Türk Büyükelçiliğini, Çılgın Mimar olarak bilinen Gaudi nin en bilindik eserlerinden Casa Mila ve Casa Batlo nun bulunduğu caddeleri otobüsümüz ile geçerek Sagrada Familia Kilisesine varıyoruz. Aracımızdan inerek Kilisenin ön ve arka dış cephelerini rehberimizinden dinleyip Fotograf çekebilirsiniz. Sonrasında 1992 Olimpiyatlarının yapıldığı Mont Juic tepesine çıkıp Olimpiyat oyunlarının oynandığı alanda hem Olimpiyat stadyumunu hemde Barselona nın Muhteşem panaromik görüntüsünü izlemek için zamanınız olacak. Turumuzun bitiminde aracımızla gemimize gidiyoruz. Gemimiz akşam saat 20.00 de hareket edecektir. (Barselona Turu Kişi başı 70 Euro )
 
15. Gün  Marsilya/Aıx En Provence(Fransa)
 
Gemimiz sabah saat 08.00 de Marsilya limanında yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizle beraber ekstra olarak düzenlenecek olan Aix en Provence turuna katılabilirler. Limandan ayrılıp yaklaşık 50 dakikalık özel otobüsümüz ile yapacağımız yolculuk sonrası ünlü ressam Cezannenin Doğduğu yer olarak bilinen ve ilk olarak Romalılar tarafından kurulan, üniversite ve kaplıcalar kenti olan Aix en-Provence turumuzda, Romanesk ön cephesi ile sizleri gerçekten büyüleyecek olan XII yüzyılda yapılmış meşhur St. Saviours Katedrali yle başlayacak. Şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında antik hanlar, Adalet Sarayı, Belediye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Fransanın Harika restaurantlarında deniz ürünlerini tatmanızı tavsiye ederiz.Gemimiz 17.00 de limandan ayrılacaktır. (Aıx En Provence ekstra Turu Kişi başı 80 EUR)
 
16. Gün  Savona-Milano (Italya)
 
Gemimiz sabah saat 09.00 da Savona limanına yanaşacaktır. Çıkış işlemlerimizin ardından Istanbul uçuşumuza istinaden Milano havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Check-in işlemlerinin ardından İstanbula doğru yola çıkıyoruz. İstanbul Havaalanına varış ve turumuzun sonu .
 
 
 
Tur Fiyatı :

  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli
2 Kişilik Oda Tek Kişi
Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
(*) TEK SEFERDE 8 ÜLKE-COSTA MAGICA İLE İÇ KABİN 16/09/20-01/10/20 8900 TL 8900 TL 14800 TL 8500 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 7900 TL
  TEK SEFERDE 8 ÜLKE-COSTA MAGICA İLE DIŞ KABİN 16/09/20-01/10/20 9900 TL 9900 TL 16800 TL 9500 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 8900 TL
  TEK SEFERDE 8 ÜLKE-COSTA MAGICA İLE BALKONLU KABİN 16/09/20-01/10/20 11900 TL 11900 TL 20800 TL 11500 TL 0 - 2 : 3000 TL
2 - 17 : 10900 TL

 
 

Tura Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul -St. Petersburg-Milano-İstanbul uçuşları
*Liman ve havalimanı vergileri
*Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri
*Costa Magica gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 15 gece Tam Pansiyon konaklama
*TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)
*Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness
*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları
*Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği

Tura Dahil Olmayan Turlar

* Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme, mağazalarda ürünler vb)
* Gemi servis ücreti (Günlük 10 Euro)
Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
* Program içeriğinde belirtilen ve Gemi veya rehberiniz tarafından organize edillen ekstra kara turları (turlar değişkenlik gösterebilir)
* Schengen vize bedeli
* Seyahat ve iptal sigortası, (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır)
* Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
* Sağlık hizmetleri
* Güzellik merkezi ve spa
*Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )
* Rusya Vizesi (180 USD)

İptal Koşulları

Rezervasyon tarihinden itibaren:180 gün ve öncesinde: Kişi başı 100€
179-120 Gün arası toplam tutar üzerinden %15
119 - 90 Gün arası toplam tutar üzerinden %25
89-60 Gün arası toplam tutar üzerinden %30
59 - 45 Gün arası toplam tutar üzerinden %50
44 - 30 Gün arası toplam tutar üzerinden %60
29 - 20 Gün arası toplam tutar üzerinden %75
19 -10 Gün arası toplam tutar üzerinden %90
9-0 Gün arası toplam tutar üzerinden %100
Print Al