Asya'nin 6 Dev Kaplani

ASYA'NIN 6 DEV KAPLANI

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
çin , Japonya
Tarih(ler)
İlk Tarih: 8 May 2020
23/05/2020 · 07/06/2020 · 21/06/2020 · 23/08/2020 · 09/09/2020 · 21/11/2020 · 06/12/2020
Daha fazla göster
15 GECE
9.800.00TLBaşlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
9.800.00TL – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
çin , Japonya
Tarih(ler)
İlk Tarih: 8 May 2020 00:00
23/05/2020 · 07/06/2020 · 21/06/2020 · 23/08/2020 · 09/09/2020 · 21/11/2020 · 06/12/2020
Tur Programı :
 
1. Gün  İstanbul-Tokyo
 
Yolculuğumuza İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak başlıyoruz. Qatar Hava Yollarının aktarmalı uçuşu ile Tokyoya hareket ediyoruz ve geceyi uçakta geçiyoruz.
 
2. Gün  Tokyo(Gemiye biniş )
 
Sabah saatlerinde Tokyo Narita Havalimanına varıyoruz. Varışımız ardından Tokyo limanından bizi bekleyen gemimize biniş işlemlerimiz için limana transfer oluyor. Pasaport ve check in işlemlerimiz ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman alıyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tokyo şehir turuna katılabilirler. Japonyayı bir kılıcın yarattığına inanılır. Eski tanrıların, bir mercan kılıcı okyanusa batırdıklarını ve çıkardıklarında dört mükemmel damlanın denize düştüğünü, bu damlaların Japonyanın adaları olduğu hikâyesi nesilden nesile kadar ulaşır ve en güzel hikâyelere dönüşür. "Yükselen güneş ülkesi” nin başkenti Tokyo ise, bu efsaneler ülkesinin en önemli şehirlerinden birisidir. Kültürel yapısı, sahip olduğu tapınakları, müzeleri ve büyük parkları Doğu Asyanın incilerinden bir tanesidir Tokyo. Tarihi kökenleri 12. yüzyıla dayanan şehir, "Büyük Japon Restorasyonu" sonucu İmparator tarafından "Doğunun Başkenti" ilan edilmiş ve bugünkü Tokyo ismini almıştır. Şehir yıllar içerisinde çok sayıda tarihi olaya tanıklık etmiş olup, en acı örneklerinden bir tanesi 1923 senesinde gerçekleşen Büyük Tokyo Depremidir. Büyük bölümü yıkılan şehrin yeniden inşasına başlansa da 2. Dünya Savaşı ile beraber Tokyo tekrar yıkım ve yoksulluğa mahkûm edilmiştir. Ancak savaşı kaybeden ve şehirleri atom bombaları ile yok edilen Japonlar, savaş bitiminin ardından kendilerine tarihi bir hedef edinerek 1950 li yıllarla beraber ekonomik büyüme sürecine girmiş ve bugünkü güçlerini elde etmek için tabir-i caiz ise küllerinden tekrar doğmuşlardır. Rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği 30 milyonun üzerindeki nüfusu ile dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan Tokyo da ekstra şehir turumuzu yapıyoruz. Tokyonun en önemli tapınaklarından olan Meiji Tapınağı ilk durağımız oluyor. Japon tarihi kaynaklarına göre 19. ve 20. yüzyıllarda Japonyayı modernize ettiği bilinen İmparator Meiji ve İmparatoriçe Shokene adanan tapınak, 1912 yılında imparatorun ölümünden sonra onun hala yaşadığını göstermektedir. Sonrasında Metropolitan Binasını görüyoruz. Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası, iki gökdelen ile Metropol Meclisi olmak üzere üç binadan oluşmaktadır. En yüksek gökdelen 242 metre yüksekliğinde olup 48 katlıdır ve 33. kattan itibaren iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Diğer gökdelen ise 163 metre yüksekliğinde olup 34 katlıdır. Gezimize Japon İmparatorunun resmi ikametgâhı olan ihtişamlı İmparatorluk Sarayını görüyor, sonrasında Tokyo nun gece ve gündüz en kalabalık bölgesi olan restoranların, alışveriş merkezlerinin ve barların bulunduğu Ginza Bölgesi, yeni yeni bir yerleşim birimi olan ve deniz doldurularak, muhteşem bir bölge haline gelen Odaiba, elektronik cenneti Akihabara Bölgesi gezilerimizi yapıyoruz. Gemimiz bu gece Tokyo limanındadır.(Tokyo Şehir Turu kişi başı 90 USD )
 
3. Gün  Tokyo-Denizde Seyir
 
Gemimiz sabah saat 08.00 de Tokyo limanından ayrılacaktır.Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
4. Gün  Fuji Dağı-Shımızu
 
Gemimiz sabah saat 08.00 de Shımızu limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fuji Dağı turuna katılabilirler.Eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3776 metre yüksekliği ile Japonyanın en yüksek dağı olan Fuji Dağı ekstra turuna katılabilirsiniz. Japonyanın en yüksek dağı olan Fuji Dağının yüksekliği 3776 metredir. Fuji volkanik bir dağ olup tüm dünyada, Japonya nın sembolü olarak kabul edilir. Eski çağlardan beri bu dağ hakkında sayısız şiirler yazılmış, resimler yapılmıştır. Günün değişik saatlerinde, güneşin ve bulutların hareketiyle, Fuji Dağının verdiği eşsiz manzaraları seyretmenin keyfine doyum olmayacak anlar yaşamamızı sağlıyor. Fuji Dağının ilk adı Hushi No Yama, yani sonsuzluk, ebediyet, olumsuzluk dağıdır. Kamaruka döneminde (1185-1333) Fujiyama adını almıştır. Fujiyama, "Zengin Samuray Dağı" demektir. Shinto inanışına göre, bazı Japonlar Fuji Dağının tanrılardan biri olduğuna inanır. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya ulaştıktan sonra 1.5 saat uzaklıktaki Hakone şehrini geziyoruz. Sırada Ashi Gölünde bir tekne gezisi ve 3000 sene önce Hakone Dağı nın son püskürmesinde oluşan ve şu anda kükürtlü dumanı, kaplıcaları ve sıcak nehirleri ile ünlüdür. Bu doğa harikası coğrafyada fotoğraf ve dinlenme için serbest zamanın ardından gemimize transfer oluyoruz.Gemimiz saat 16.00 da limandan ayrılacaktır.(Fuji Dağı turu kişi başı 70 USD)
 
5. Gün  Kyoto-Osaka(Japonya)
 
Gemimiz sabah saat 09.00 da Kyoto limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz bugün rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kyoto & Nara turuna katılabilirler. Bu turumuzda Japonyanın geleneklerine en bağlı olduğu, geleneksel kıyafetler ile sokaklarda gezenlerin halen bulunduğu ve ruhani eski başkenti Kyotoyu keşfe çıkıyoruz. Kyoto, Japonya yı ve Japon kültürünü daha iyi tanıyabilmek için en doğru duraklardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sebebi ise geçmişte 300 yıla yakın bir süre boyunca Japonya nın başkentliğini yapmış, bu özelliği sebebi ile de "Başkentlerin Başkenti" olarak da isimlendirilen ve bu tarihi derinliği sebebi ile sayısız kültür mirasını içinde barındıran bir şehirdir. Altından akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı, iç içe geçmiş bir kale, saray ve etrafını saran muhteşem güzellikteki geniş Japon bahçelerini içeren Nijo Kalesi Kompleksi, Zen inancına göre inşa edilmiş, altından yapılan Kinkakuji Tapınağı göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Burada dolaşırken alışveriş yapma imkânı da buluyoruz. JaponyaEnın eski başkentlerinden olan ve aynı zamanda tarihte Japon sanatlarının, el sanatlarının, edebiyatın, kültürün ve sanayinin beşiği olan ve bir saat mesafedeki Naraya giderek Nara Büyük Budasının bulunduğu Todaiji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Todaji, dünyanın en büyük ahşap yapısı olmasının yanı sıra dünyanın en büyük Buda heykeli olan ve Japoncada "Daibutsu" denen heykeli de bünyesinde barındırmaktadır. Tapınak aynı zamanda, bir Budist okulu olan, Kegonun da ana merkezidir. Naka şehrindeki yedi tarihi tapınak ve mekâna ek olarak UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Nara Park gezimiz sonrasında gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz bu gece Kyoto limanındadır(Kyoto & Nara Turu kişi başı 150 USD)
 
6. Gün  Kyoto-Osaka(Japonya)
 
Akşam gemi hareket saatimize kadar serbest zaman alıyoruz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilir, dileyen misafirlerimiz serbest zaman alabilirler. Gemimiz limandan 22.00 de ayrılacaktır.
 
7. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
8. Gün  Nagasaki-Japonya
 
Gemimiz saat 08.00 DE Nagasaki limanına yanaşacaktır.Japonyada, Kyushu Adasında, çekici bir konuma sahip bir liman kenti olan Nagasaki, çok sayıda etkileyici manzara sahip bir şehirdir. Ünlü Inasa Dağının en güzel manzaralarından birini sunan şehir, dağlarla çevrilidir ve bu dağların yamaçları evlerle doludur. Şehir merkezi, çok sayıda Çin tapınağının yanı sıra, kalabalık restoranlar ile de doludur. Tarihte İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerikan ordusunun Japonyaya attığı iki atom bombasından birinin gönderildiği yer olarak geçer. Bu bombardımanın da arkasında yatan şey adanın bir kısmının uzun süre Japonya İmparatorluk Donanması nın önemli üslerinden biri olmasıdır. Ancak günümüzde geçmişin acılı izlerini deşmeyi bir kenara bırakmış olan kent, son derece canlı, çekici ve benzersiz bir destinasyondur. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nagasaki şehir turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandadan 17.00 de limandan ayrılacaktır.(Nagasaki Şehir Turu Kişi başı 70 USD )
 
9. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
10. Gün  Pekin-Çin
 
Gemimiz sabah saat 08.00 de Pekin limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği ekstra Pekin şehir turumuza başlıyoruz.Mao Zedongun Çin Halk Cumhuriyetini ilan ettiği, 1989 yılında tüm dünyayı sarsan protestolarla hafızalara kazınan Tiananmen Meydanı; UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan 980 ayrı binadan oluşan devasa ve büyüleyici Forbidden City yani “Yasak Şehir”i geziyoruz. Çinde Yasak Şehir “Zi Jin Chen” olarak adlandırılıyor.İlk “Zi” kelimesi, “renk” olarak adlandırılan “mor” olarak tercüme edilir. Bu, Kuzey Yıldızı olarak adlandırdığımız Mor Yıldızın bir referansı. Antik Çin astrolojisinde, bu özel yıldızın, Cennetin İmparatorunun ikametgahı olduğuna inanılıyordu. Çin imparatoru Cennetin oğludur ve Kutup Yıldızı onu korur. Bu bağlamda, “Zi” kelimesi “İmparatorluk” olarak tercüme edilebilir.İkinci “Zhin” kelimesi “yasak” olarak çevrilmiştir. Üçüncü kelime “Chen”, “bir duvarla çevrili bir şehir” olarak çevrilmiştir. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Cennet Tapınağını gezeceğiz. Eski çağlarda cennetin dairesel, Dünyanın karesel olduğuna inanılıyormuş. Bu tapınağa doğru yürürken üstü kapalı uzun bir yoldan geçiyoruz. Kağıt ve taşlarla çeşitli oyunlar oynayan Çinlilere rastlıyoruz. Bazıları ise hafif bir müzik eşiliğinde dans ediyorlar veya yavaş hareketlerle spor yapıyorlar. Çinde tapınakların ve sarayların çevreleri havuzlarla ve bahçelerle süslenmiştir. Eski çağlarda İmparator burasını Tanrıyla konuşmak için kullanılırdı. Ayrıca burada çeşitli kurban ayinleri düzenlenirdi. Gezi sonrası Hutong Turu yapacağız. Bu turumuzda geleneksel Çin Mahallesini bisikletle gezme imkânına sahip olacağız. Hutong, eski Pekin evlerinin arasındaki sokaklara verilen isimdir. “Hutong” sözcüğü, Moğolca “hottog”dan köken alıyor. “Hottog”un anlamı ise su kuyusu. Yani, eski dönemlerde nerede bir kaynak ya da su kuyusu varsa orada yerleşim yeri vardır anlamında kullanılmış bir sözcüktür. Çin Halk Cumhuriyetinin kurulduğu 1949dan hemen sonraki dönemde, Pekinde 6000 civarında hutong olduğu biliniyor. Şimdilerde ise bu sayı 500 ün altında.Turumuzun ardından gemimize dönüyoruz. Gemimiz bu gece Pekin limanındadır.(Pekin Şehir ve Yasak Şehir Turu-Akşam Yemekli 140 USD)
 
11. Gün  Pekin-Çin Seddi
 
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği Çin Seddi Turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan, Çinin en önemli simgelerinden sayılan ve uzaydan görülebilen tek yapı olan, insan emeğinin akıllara durgunluk veren en önemli örneklerinden birisi ve dünyanın en büyük savunma duvarı olan Çin Seddini ziyaret ediyoruz. Bu yapılanmanın temelleri ilk olarak M.Ö 7.yyda Vhu Krallığı tarafından Henan eyaletinde atılmıştır. Daha sonraki dönemlerde Hun, Tunguz ve Moğolların saldırıları artmaya başlamış ve bu uygarlıkları fazlasıyla rahatsız etmiştir. Dönemin imparatoru Qin Shin Huang, M.Ö 3. yüzyılda bu alanı boydan boya kapatma düşüncesiyle aşılmaz duvarlar inşa ettirmeye başlamıştır. Tek bir imparator tarafından geliştirildiği ya da inşa ettirildiği söylenemez sürekli eklemelerle bu aşılmaz duvarlar sürekli yükselmiş ve uzamıştır. Son olarak Ming Hanedanı seddi onarmış ve savunma amaçlı kullanmıştır. Seddin tamamı günümüzde hali hazırda bulunmamaktadır fakat yıkıntılarıyla birlikte 10.000 km uzunluğa ulaştığı bilinmektedir. Duvarların yüksekliği 7-10 metre arasında değişir. Bu duvarlar için 1.800.000 işçinin çalıştırıldığı söylenmektedir. Turumuzun bitiminde Pekin deki gemimize dönüyoruz. Gemimiz saat 19.00 da limandan ayrılacaktır.(Çin Seddi turu kişi başı 140 USD)
 
12. Gün  Şangay-Çin
 
Gemimiz saat 08.00 de Çin in en büyük şehri ve en önemli limanı olan Şangay limanına yanaşacaktır. Şanghay şehri, son senelerdeki yükselen pozisyonu ile gerek turizm gerekse ekonomi cezbedici bir özelliğe sahip olmasının yanı sıra, kozmopolit çizgisi ile ülkenin tabir-i caiz ise dünyaya ve özellikle de batıya açılan kapısı statüsünde yer alıyor. Böylesine büyük bir ülkenin ekonomik, kültürel, bilimsel, teknolojik ve entelektüel anlamda en önemli şehri olma özelliğine sahip bir şehrin, modern dünya ile geleneksel bağları bu denli özgün bir şekilde bir araya getirip yarattığı atmosferin ne kadar takdire şayan bir düzeyde olduğunu görüyoruz. Şangay, kendisi gibi birçok dünya metropolü gibi "zenginler için bir cennet, fakirler için ise bir cehennem" olarak tanımlanıyor. Bu karşıtlığı şehrin sokaklarında açık bir şekilde görebiliyoruz. Bir yandan da bu ikili yaşamı içinde barındıran Şangay, kendisinin hareketli ama bir o kadar da tutkulu günlük yaşantısını, kültürel ve turistik anlamda misafirlerine birbirinden eşsiz deneyimler sunuyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Şangay şehir turuna katılabilirler. Turumuzda Nanjing Roadu görüp, Shanghaiın önemli dini yapıtlarından biri olan Zümrüt Buda Tapınağına hareket ediyoruz. Tapınağın ana cazibesi oturma pozisyonundaki büyük bir Buda heykelidir. Neredeyse kapalı gözlerle bakıldığında, Shakyamuni meditasyon yaptığı tasvir edilir. Heykel 1,95 metre yüksekliğe sahiptir ve 3 ton ağırlığındadır. Ardından kolonyal dönemde inşa edilen binaların, modern gökdelenlerle yan yana sahil boyunca sıralandığı The Bund bölgesini ve Asyanın en yüksek, dünyanın en yüksek üçüncü televizyon binası olan Oriental Pearl TV Binasını gezip, Çin Bahçelerine çok güzel bir örnek olan Yu Gardena gidiyoruz. Turumuzun bitiminde serbest zaman alıyoruz ve rehberimizin belirlediği saatte gemimize gemimize dönüyoruz. . Gemimiz bu gece Şangay limanındadır.(Şangay turu kişi başı 80 USD )
 
13. Gün  Şangay-Çin
 
Kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceği Zümrüt Buda Tapınağı turuna katılabilirler.Nanjing Roadu görüp, Shanghaiın önemli dini yapıtlarından biri olan Zümrüt Buda Tapınağına hareket ediyoruz. Tapınağın ana cazibesi oturma pozisyonundaki büyük bir Buda heykelidir. Neredeyse kapalı gözlerle bakıldığında, Shakyamuni meditasyon yaptığı tasvir edilir. Heykel 1,95 metre yüksekliğe sahiptir ve 3 ton ağırlığındadır. Ardından kolonyal dönemde inşa edilen binaların, modern gökdelenlerle yan yana sahil boyunca sıralandığı The Bund bölgesine ve Çin Bahçelerine çok güzel bir örnek olan Yu Gardena gidiyoruz.Gezimizin ardından gemimize transfer oluyoruz. (Zümrüt buda tapınağı turu kişi başı 90 USD ) Gemimiz akşam 17.00 de limandan ayrılacaktır.
 
14. Gün  Denizde Seyir
 
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
 
15. Gün  Hong Kong
 
Gemimiz saat 14.00 de Hong Kong limanına yanaşacaktır.Doğu ve batının birbiriyle buluştuğu ve günümüzde Uzakdoğunun en önemli ticari limanlarından ve finans merkezlerinden biridir Hong Kong. Hong Kong hakkında en dikkat çeken şey şehrin her yanında eski ve yeni tarihin karışımının hissedilmesidir. Köhne apartmanları çevreleyen gökdelenleri, bir sanat eseri sayılabilecek mükemmellikteki yer altı metro sistemi, sokaklarda dolaşan Rolls- Royce`ları ile Hong Kong sizi sürekli eski ve yeni arasında taşıyacaktır. Yuen Po Street Bird Garden`da tahta kuş evlerini gezebilir, antik çay seronomisi Dim Sum ile tamamlanan Yum Cha`yı tadabilir, Duty Free dükkanlardan porselen, ipek ve yeşim taşlarını satın alabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hong Kong tam gün şehir Turuna katılabilirler.İlk olarak şehrin en güzel manzara fotoğraflarını çekebileceğimiz Victoria Tepesine çıkıyoruz. Dünyanın en yoğun sayıda gökdelenli şehrinin ve körfezinin panoramik fotoğraflarını aldıktan sonra Repulse Bayde Feng Shui esaslarına göre inşa edilmiş mimariyi ve ayrıca geleneksel bereket tanrısına adanmış bir Çin Tapınağını ziyaret ediyoruz, Tsim Sha Shui Bölgesinde saat kulesini ve tarihi Panorama Hoteli gördükten sonra şehrin ana caddesi Nathan Road ta alışveriş ve yemek için serbest zamanımızı kullanıyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz ve geceleme Hong Kong taki gemimizdedir.(Hong Kong tam gün şehir turu Kişi başı 85 USD )
 
16. Gün  Hong Kong(Gemiden iniş)
 
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Uçak saatimize kadar serbest zaman alıyoruz.
 
 
 
Tur Fiyatı :

  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli
2 Kişilik Oda Tek Kişi
Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
(*) Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 08/05/20-24/05/20 9800 TL 9800 TL 14600 TL 9500 TL 0 - 2 : 6000 TL
2 - 16 : 7500 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 08/05/20-24/05/20 12900 TL 12900 TL 20800 TL 12500 TL 0 - 2 : 6000 TL
2 - 16 : 8500 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 08/05/20-24/05/20 15900 TL 15900 TL 26800 TL 15500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 10000 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 23/05/20-08/06/20 15900 TL 15900 TL 26800 TL 15500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 12900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 23/05/20-08/06/20 17900 TL 17900 TL 30800 TL 17500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 14900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 23/05/20-08/06/20 23900 TL 23900 TL 42800 TL 23500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 20900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 07/06/20-23/06/20 15900 TL 15900 TL 26800 TL 15500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 12900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 07/06/20-23/06/20 17900 TL 17900 TL 30800 TL 17500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 14900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 07/06/20-23/06/20 23900 TL 23900 TL 42800 TL 23500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 20900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 21/06/20-06/07/20 15900 TL 15900 TL 26800 TL 15500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 12900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 21/06/20-06/07/20 17900 TL 17900 TL 30800 TL 17500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 14900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 21/06/20-06/07/20 23900 TL 23900 TL 42800 TL 23500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 20500 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 23/08/20-10/09/20 15900 TL 15900 TL 26800 TL 15500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 12900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 23/08/20-10/09/20 16900 TL 16900 TL 28800 TL 16500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 13900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 23/08/20-10/09/20 21900 TL 21900 TL 38800 TL 21500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 18900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 09/09/20-25/09/20 16900 TL 16900 TL 28800 TL 16500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 13900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 09/09/20-25/09/20 18900 TL 18900 TL 32800 TL 18500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 15900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 09/09/20-25/09/20 24900 TL 24900 TL 44800 TL 24500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 21900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 21/11/20-07/12/20 15900 TL 15900 TL 26800 TL 15500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 12900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 21/11/20-07/12/20 17900 TL 17900 TL 30800 TL 17500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 14900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 21/11/20-07/12/20 23900 TL 23900 TL 42800 TL 23500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 20900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu İç kabin 06/12/20-21/12/20 16900 TL 16900 TL 28800 TL 16500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 13900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Dış kabin 06/12/20-21/12/20 17900 TL 17900 TL 30800 TL 17500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 14900 TL
  Norwegian Spirit ile Çin ve Japonya turu Balkonlu kabin 06/12/20-21/12/20 27900 TL 27900 TL 50800 TL 27500 TL 0 - 2 : 7500 TL
2 - 16 : 24900 TL

 
 

Tura Dahil olan Hizmetler

* Qatar Havayolları ile İstanbul veya Sabiha Gökçen Havalimanı - Tokyo - ve Hong Kong İstanbul veya Sabiha Gökçen havalimanı ekonomi sınıfı uçuş
* Türkçe rehberlik hizmeti.(Grup 20 kişiye ulaşması durumunda)
* Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
* Havalimanı,Liman vergileri
* Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
* Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
* Gemideki eğlence ve şovlar.
* Fitness & Spor salonu kullanımı.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Limanlarda düzenlenen ekstra geziler
* Çin Vizesi
* Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
* Gemideki kapağı kapalı içecekler
* Kişisel Harcamalar
*Günlük kişi başı 14 € gemi servis ücreti (bahşişler,gemide ödenir)
*Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )

Gemi İptal Şartları

Seyahat tarihine 89 - 42 gün kalan sürede iptallerde: %20
Seyahat tarihine 41 - 30 gün kalan sürede iptallerde: %35
Seyahat tarihine 29 - 15 gün kalan sürede iptallerde: %50
Seyahat tarihine 14 - 08 gün kalan sürede iptallerde: %80
7 Gün kala iptallerde %100 cezai işlem uygulanmaktadır.

Ekstra Turlar

Programda belirtilen ekstra turların örnek turlar olduğunu, turlarımızın rehberlerimiz tarafından düzenlendiğini ve bu nedenle güzergahın ve fiyatların değişkenlik gösterebileceğini önemle belirtmek isteriz. Nihai tur programı tur kalkışına 3 gün kala yapılan bilgilendirme ile birlikte paylaşılacaktır.
Print Al