Amerika'nin Renkleri Houston &dallas& New Orleans

AMERİKA'NIN RENKLERİ HOUSTON &DALLAS& NEW ORLEANS

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Houston, San Antonio, Dallas, New Orleans
Tarih(ler)
İlk Tarih: 30 Tem 2020
7 GECE
10.900.00TLBaşlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
10.900.00TL – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Houston, San Antonio, Dallas, New Orleans
Tarih(ler)
İlk Tarih: 30 Tem 2020 00:00
Tur Programı :
 
1. Gün  İstanbul-Houston
 
Istanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde yetkililerimiz ve rehberimiz ile saat 10:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Türk Hava Yolları'nın TK 33 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:55'de Houston, Texas'a hareket. 13 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 19:15'de Houston'a varış ve otelimize transfer. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün  Houston
 
Otelimizde alacagimiz kahvaltinin ardindan Houston Sehir Turu için hareket. Bu turda görecegimiz yerler arasinda Tarihi Bölge, Pazar Meydani, Chase Kulesi, Tünel Sistemleri, Müze Bölgesi bulunmaktadir. Tur sonunda serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyecegi Houston'in deniz kiyisindaki komsu sehri NASA Turuna katilabilirler. Houston'a 50 mil uzakliktaki bu sehirde ünlü Galveston Deniz Duvari, tarihi Galveston Strand, Gresham Satosu yada diger adi ile Bishop's Palace görecegimiz yerler arasindadir. Tur sonrasi Houston'a dönüs. Aksam yemegi için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün  Houston-San Antonio
 
Otelimizde alacagimiz kahvaltinin ardindan serbest zaman.Ögleden sonra San Antonio'ya hareket. 200 mil olan yolumuz 3 saat sürüyor. Varisin ardindan San Antonio sehir turu yapiyoruz. Texas'in en önemli Binasi Alamo Kalesi, Ispanyol Vali'nin Sarayi, San Jose Manastiri, Japon Bahçeleri görecegimiz yer arasinda. Turun sonunda dilerseniz ekstra olarak Paseo Del Rio'da tekne turu yapiyoruz. Sonrasinda otele transfer. Aksam yemegi için serbest zaman. Geceleme otelimizde
 
4. Gün  San Antonio-Austin-Dallas
 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Texas'in başketi ve en güzel sehirlerinden biri olan Austin'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz 80 mil ve bir buçuk saat sürüyor. Tarihi Downtown, Texas Başkent komplexi, Eski Doğu Austin görülecek yerler arasındadır. Tur sonunda Dallas'a hareket. 195 mil olan yolumuz üç buçuk saat sürecek. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
5. Gün  Dallas
 
Otelimizde alacagimiz kahvaltinin ardindan Dallas ve Fort Worth Turlari için hareket. Görecegimiz yerler arasinda West End, Klyde Warren Park, Pioneer Plaza, en büyük Neiman Marcus Department Store, Dallas Sanat Bölgesi bulunmaktadir. Ardindan Fort Wort'de Wild West deneyimi yasamak için Stockyards Station's gidiyoruz. Sonrasinda serbest zaman. Tur sonrasi otele dönüs. Geceleme otelimizde.
 
6. Gün  Dallas
 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Çiftlikte kovboylar ile ata binebilir veya yürüyüşler yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
 
7. Gün  Dallas-New Orleans
 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dallas Fort Worth Havalimanı'na transfer. Yerel havayolları ile New Orleans'a hareket ve varış. Otelimize transfer. New Orleans Şehir Turu için hareket. Turumuz French Quarter'ı ve tarihi Jackson Meydanı'nı gezerek başlıyor. Ünlü New Orleans Mezarlıkları, korsanların kullandığı su yolları Bayou St. John, Şehir Parkı, Besthoff Heykel Bahçesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Jazz Müzik Turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
 
8. Gün  New Orleans
 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olacak düzenlenecek olan turda Mississippi'nin ünlü buharlı gemilerinden birinde Jazz müziği eşliğinde öğle yemeği yiyebilirler. Akşam rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Swamp” Bataklık Turu'na katılabilirsiniz. Yıllar önce korsanların kol gezdiği bataklıkları özel teknelerle geziyoruz. Geceleme otelimizde.
 
9. Gün  Houston-İstanbul
 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Öğleden sonra yerel havayolları ile Houston'a hareket. Houston'a varış. TK 34 sefer sayılı uçuş ile Türk Hava Yolları ile saat 20:00'de İstanbul'a hareket.
 
10. Gün  Istanbul
 
Istanbul a varışımızla birlikte turumuzu sonlandırıyoruz.
 
Uçuş İsimleri :
TURK HAVA YOLLARI-33
      Kal : 22/05/20-14:00-ISTANBUL YENI HAVALIMANI(IST)
      Var : 22/05/20-19:05-G.BUSH INTERCONT(IAH)
TURK HAVA YOLLARI-34
      Kal : 30/05/20-20:50-G.BUSH INTERCONT(IAH)
      Var : 31/05/20-16:50-ISTANBUL YENI HAVALIMANI(IST)
Rehber İsimleri
   
Tur Fiyatı :

  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli
2 Kişilik Oda Tek Kişi
Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
(*) Houston & Dallas & New Orleans  22/05/20-31/05/20 14000 TL 10900 TL 14900 TL 10900 TL 0 - 2 : 3600 TL
2 - 12 : 10880 TL
  Houston & Dallas & New Orleans  30/07/20-08/08/20 14000 TL 10900 TL 14900 TL 10900 TL 0 - 2 : 3600 TL
2 - 12 : 10880 TL

 
 

Tura Dahil Olan Hizmetler

- Türk Hava Yollari ile Istanbul - Houston - Istanbul gidis dönüs uçak bileti
- Yerel havayollari ile Dallas - New Orleans ve New Orleans - Houston uçak bileti
- 4* Otellerde 7 gece konaklama
- Programda dahil oldugu belirtilen tüm transferler
- Programda dahil oldugu belirtilen tüm geziler
- Havalimani ve güvenlik vergisi
- Türkçe rehberlik hizmeti
- Zorunlu seyahat sigortasi

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

- Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (50 TL)
- Vize Ücretleri ve servis bedelleri (225 usd)
- Kişisel olan tüm harcamalar
- Fiyata dahil olan hizmetlerde bahsedilmeyen tüm öğle ve akşam yemekleri
- Şehir vergileri ile ayak bastı ücretleri

Ekstra Turlar

HOUSTON NASA Johnson Space Center | USD 85
Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyecegi NASA Merkezi Turu'na katilabilirler. NASA Johnson Space Center'i gezecegimiz bu turda, tarihi Görev Merkezi'ni, Building 9'u görme firsati.

NEW ORLEANS JAZZ TURU | USD 85
Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyegi Jazz Müzik Turu'na katilabilirsiniz. Ünlü Preservation Hall'da jazz müzik ustalarini dinleyecegiz.

NEW ORLEANS BUHARLI GEMI'DE JAZZ OGLE YEMEGI | USD 95
Mississippi'nin ünlü buharli gemilerinden birinde Jazz müzigi esliginde ögle yemegi yiyebilirler.

NEW ORLEANS “Swamp” BATAKLIK TURU | USD 85
“Swamp” Bataklik Turu'na katilabilirsiniz. Yillar önce korsanlarin kol gezdigi batakliklari özel teknelerle geziyoruz.

Genel Bilgilendirme

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.19 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.
- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.
- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.


İptal Koşulları

PROMOSYON VE TÜRK LİRASI (TL) İLE YAPILAN SATIŞLARDA İPTAL - İADE YOKTUR.
Print Al