Bangkok & Phuket

BANGKOK & PHUKET

Hareket Yeri
İstanbul
Yer(ler)
Bangkok · Phuke
Tarih(ler)
İlk Tarih: 24 Tem 2017
24/07/2017 · 27/08/2017 · 02/10/2017 · 09/10/2017 · 15/10/2017 · 22/10/2017
6 GECE
799.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
799.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İstanbul
Yer(ler)
Bangkok · Phuke
Tarih(ler)
İlk Tarih: 24 Tem 2017 00:00
24/07/2017 · 27/08/2017 · 02/10/2017 · 09/10/2017 · 15/10/2017 · 22/10/2017

 Tur Programı :

 1.Gün İstanbul - Dubaı - Bangkok

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16.30da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yollarının EK 122 sefer sayılı uçağı ile saat 20:05da Dubai ye hareket.

 2.Gün Bangkok

 

Yerel saat ile 01:20de Dubai havalimanına varış. Aktarma sonrası yine Emirates Hava Yollarına ait EK 384 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:05de Bangkok havalimanına hareket yerel saat ile 12:05de Bangkoka varış Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Bangkok Şehir Turumuz başlıyor. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Budha heykeli, Oturan Budha Heykeli (Altında Chakri Hanedanlığının ilk Kralının külleri saklanır), Stupalar (mezar tasları), masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağını geziyoruz. Otobüsümüzle ayrıca panoramik olarak göreceğimiz yerler; Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Taylandın şu anki kralının Bangkok taki malikânesi. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor ve yerleşiyoruz. Geceleme otelinizde.

 3.Gün Bangkok

 

Sabah kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra Kanallar Gezisine katılabilirler (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Uzak Doğunun Venediki olarak bilinen Bangkokta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkokun tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Taylandın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkokun en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arunu panoramik olarak göreceğiz. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Sea Food Market & PatPong Gece Pazarı Gezisine katılabilirler (20 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Turumuzda önce Taylandın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğin ardından Bangkokun en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

 4.Gün Bangkok

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Yüzen Çarşı Gezisine katılabilirler (45 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Bu turumuzda Bangkokun dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram Kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkının Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşıya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkoka dönüş yolunda rehberinizin alacağı Taylandın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra yemekli Siam Niramit Show turumuza katılabilirler.(55 USD) Bangkokun en popular gece kabaresi olan showdan önce dünya mutfağı olarak hazırlanan açık büfe aksam yemeğimizi alıyoruz ardından Thailand kültür ve tarihini essiz kartografilerle izleyicisinin beğenisine sunan , Guinness rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi , 150 nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadeden Siam Niramit gösterisini izleyeceğiz. Gezi bitiminde otele donuyoruz. Geceleme otelinizde.

 5. Gün Bangkok - Phuket

 

Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile Bangkok Havalimanına hareket ediyoruz. Check-in işlemlerinden sonra Yerel Hava Yolu ile Taylandın en güzel tropik adası Phukete hareket. Varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. . Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Fil Safari Gezisine katılabilirler (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. Tur sonrasında otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin düzenleyeceği akşam yemekli ekstra Phuket Fantasea Gezisine katılabilirler (65 USD) (Ulaşım + Giriş + Akşam Yemeği). Phuketin en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar, akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai Kültürü nün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

 6.Gün Phuket

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra James Bond Adası Gezisine katılabilirler (80 USD) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği). Sürat teknelerimizle ilk durağımız Phang-Na Koyu. Burada yoldaki Panak Adası, Hong Adasının ve Phang Na Koyunun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adasını ziyaret ediyoruz. James Bond filmlerinin Altın Tabancalı Adam bölümünün çekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi almak üzere Panyi Köyüne geçiyoruz. Burası 400 civarında evin bulunduğu büyük bir Müslüman Köyü. Yemek sonrası koyu ziyaret edip alışveriş yapabilmek için serbest zaman verilecek. Öğleden sonra şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Khai Nok Adası veya Naka Adasına gidiyoruz. (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur bitimi otele dönülüyor. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin düzenleyeceği ekstra Simon Cabaret Gezisine katılabilirler (45 USD) (Ulaşım + Giriş). Uzak Doğu nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde

 7. Gün Phuket

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği tam günlük ekstra Phi Phi adası Gezisine katılabilirler (80 USD) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği). Taylandın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuketin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajında Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarasını ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası nda alıyoruz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde

 8. Gün Phuket - Dubai- Istanbul

 

Sabah kahvaltı sonrası odalarin bosaltilmasi ve ardından havalimanına hareket. havalimanına varis , Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Emirates Hava Yollarına ait EK 397 sefer sayılı uçuş ile saat 09:10da Dubaiye hareket. Yerel saat ile 12:40da Dubai havalimanına varış. Aktarma sonrası Emirates Hava Yollarının EK 121 sefer sayılı uçuş ile saat 14.15te Istanbula hareket , yerel saat ile 17:55 de Atatürk havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

Tur Fiyatı : 

 

Tur Adı

Tarih

Anons Fiyatı 
2 Kişilik Oda Tek Kişi

İndirimli 
2 Kişilik Oda Tek Kişi

Tek Kişi

Extra Yatak

Çocuk

 

Bangkok & Phuket Turu

24/07/17-31/07/17

899 EUR

899 EUR

1149 EUR

899 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 889 EUR

(*)

Bangkok & Phuket Turu

24/07/17-31/07/17

999 EUR

999 EUR

1299 EUR

999 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 989 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

27/08/17-03/09/17

949 EUR

949 EUR

1199 EUR

949 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 939 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

27/08/17-03/09/17

1049 EUR

1049 EUR

1349 EUR

1049 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 1039 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

02/10/17-09/10/17

949 EUR

949 EUR

1199 EUR

949 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 939 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

02/10/17-09/10/17

1049 EUR

1049 EUR

1349 EUR

1049 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 1039 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

09/10/17-16/10/17

799 EUR

799 EUR

1149 EUR

799 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 789 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

15/10/17-22/10/17

799 EUR

799 EUR

1149 EUR

799 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 789 EUR

 

Bangkok & Phuket Turu

22/10/17-29/10/17

799 EUR

799 EUR

1149 EUR

799 EUR

0 - 2 : 690 EUR
2 - 12 : 789 EUR


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

* Emirates Hava Yolları ile İstanbul-Bangkok/Phuket-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
* Yerel Hava Yolları ile Bangkok - Phuket ekonomi sınıfı uçak bileti 
* Havalimanı vergileri
* Tercih edilen otellerde 6 gece kahvaltı dâhil konaklamalar 
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri 
* Panoramik Bangkok şehir turu 
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
* Opsiyonel turlar 
* Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 
* Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler 
* Seyahat Saglık sigortası ( 30 euro )

 

Print Al