Costa Toscana Bati Akdeniz & Sardinya Adasi Türk Hava Yolları Ile 7 Gece

COSTA TOSCANA BATI AKDENİZ & SARDİNYA ADASI Türk Hava Yolları ile 7 Gece

Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Bati Akdeniz & Sardinya Adas
Tarih(ler)
İlk Tarih: 23 Haz 2023
23.06.2023 30.06.2023
7 GECE
1.399.00Başlayan Fiyatlarla
Rezervasyon Yap
Fiyat
1.399.00 – Başlayan fiyatlarla
Hareket Yeri
İSTANBUL
Yer(ler)
Bati Akdeniz & Sardinya Adas
Tarih(ler)
İlk Tarih: 23 Haz 2023 00:00
23.06.2023 30.06.2023

COSTA TOSCANA

(23.06.2023 30.06.2023)

BATI AKDENİZ & SARDİNYA ADASI

23 HAZİRAN 2023 (7 Gece / 8 Gün)

***YENİ GEMİ***

***TÜRKÇE REHBERLİ***

harita içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

TUR ROTASI / 7 GECE – 8 GÜN

TARİH

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

KALKIŞ

1.Gün

Cenova

İTALYA

-

18:00

2.Gün

Marsilya

FRANSA

09:00

18:00

3.Gün

Barselona

İSPANYA

-

17:30

4.Gün

Denizde Seyir

-

-

-

5.Gün

Cagliari

SARDİNYA / İTALYA

07:00

16:00

6.Gün

Napoli (Pompeii)

İTALYA

10:00

20:00

7.Gün

Civitavecchia (Roma)

İTALYA

08:00

19:00

8.Gün

Cenova

İTALYA

08:30

-

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk HAVA YOLLARI  ile İstanbul Yeni Havalimanı – MİLANO MXP  – İstanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.

 • KİŞİ SAYISI GÖZETMEKSİZİN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.

 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.

 • Havalimanı ve liman vergileri. (420€)

 • Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.

 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

 • Açık büfe ve rehberimizin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.

 • Gemideki eğlence ve şovlar.

 • Fitness & Spor salonu kullanımı.

 • Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (25€)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı 11€ gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.

 • Sağlık hizmetleri.

 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası. 70€. 70 yaş üzeri %100 surprim uygulanır.

 • Kişisel Harcamalar.

 • Programda ekstra olarak belirtilen kara turları.

 • İç hat bağlantı uçuşları.

 • Gerekli vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi)

 • Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.

 • Yurtdışı çıkış harcı.

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ

23.06.2023 IST MXP 07:55 – 09:50 – TK1873

30.06.2023 MXP IST 19:45 – 23:40 – TK1876

İPTAL İADE ŞARTLARI

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

Program Detayları

 

1.Gün – İstanbul – Milano - Cenova

İstanbul Yeni Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Milano Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İnişimizin ardından 5* Costa Toscana’ya transferimiz gerçekleşiyor.

2.Gün – Marsilya | Aix-En Provience & Marsilya Şehir Turu

Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Aix-En Provience & Marsilya Turumuza katılabilirler. Turumuza Marsilya limanından 10 dakikalık yürüyüş ile başlıyoruz. Otobüsümüz ile yapacağımız yaklaşık 40 dakikalık seyirin ardından Güney Fransa’nın en şık şehirlerinden biri olan, Paul Cezzanne ve Emile Zola gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuş AİX-EN PROVENCE’e bölgesine gideceğiz. Lavanta tarlaları ile meşhur bölgede birbirinden güzel binalar, çiçekli balkonlar, her biri sanat eseri olan çeşmeleri ve her yeri tarih kokan şehir gezeceğiz. Aix En Province sonrası Marsilya ya tekrar dönüyoruz ve burada şehir turumuza başlıyoruz tur esnasında eski limandan geçerek, şehrin en gözde tarihi mekânlarından, yüksek bir tepede yer alan Notre Dame De La Garde Kilisesini ziyaret ediyoruz. Palais Longchamp turumuzun ikinci durağını oluşturuyor. Güzel Sanatlar Müzesi olarak hizmet veren bu yapıyı ziyaretimizde, bahçe ve çeşmelerini dışarıdan ziyaret edip, fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

3.Gün – Barselona | Barselona Şehir Turu

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Barselona şehir turuna katılabilirler. Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için La Rambla’da serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

4.Gün – Denizde Seyir

Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem rehberimizin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz rehberimizin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

5.Gün – Cagliari | Cagliari Şehir Turu & Dolianova Şarap Bağları

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Cagliari şehir turu & Dolianova Şarap Bağları turuna katılabilirler. Limandaki özel aracımız ile Sardinya’nın meşhur şaraplarının üretildiği Danilova’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde 13. Yüzyıla tarihlenen geçmişi ile San Pantaleo kilisesi’ni ziyaret edeceğiz. Daha sonra bölgedeki bir şarap mahzenini ziyaret edip şarap yapımı ile ilgili süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olacağız. Arzu eden misafirlerimiz şarap tadımı yapabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6.Gün – Napoli | Pompei & Napoli Şehir Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Pompei & Napoli Şehir Turuna katılabilirler. Campanya Bölgesi’nin ünlü limanı Napoli, eski çağların hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa şehrinden biridir. Yunanlıların kurduğu, Romalıların geliştirip genişlettiği kent, geçen yüzyıllar içinde yabancı işgalciler için en kıymetli hazine olmuştur. Böylesi geçmişin günümüze uzantısı ise; gürültülü, suç oranı yüksek, biraz pasaklı, biraz karmaşık ama görülmeye değer bir metropoldür. Bu turumuzda Vezüv yanardağının külleri altında kalan Pompei’de insan ve ev kalıntılarını gezerken doğanın üzerimizde yaratabileceği inanılmaz tahribatı ve doğanın gücünü yaşayacaksınız. Daha sonra Napoli’ye uğrayıp panoramik bir otobüs turunun ardından Kraliyet Meydanını göreceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7.Gün – Civitavecchia | Roma Şehir Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Roma Şehir Turuna katılabilirler. Tam gün sürecek olan bu turumuzda Civitavecchia Limanı’nda bizi bekleyecek olan otobüsümüzle 1 saat 15 dakikalık bir yolculuktan sonra varacağımız Roma’da otobüsümüzle panoramik bir tur yapıyoruz, görülecek yerler arasında; Castel Sant’Angelo, Tiber Nehri, Borghese Parkı, Via Veneto, Popolo Meydanı, Republica Meydanı, Via Nazionale, Marcello Tiyatrosu, Circo Massimo, Forum alanları bulunmakta. Daha sonra Roma’nın ünlü meydanlarını yürüyerek keşfediyoruz. Görülecek yerler arasında; Pantheon Meydanı, Navona Meydanı, Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri’nde turumuzu bitirip alışveriş molası veriyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

8.Gün – Cenova | Milano Şehir Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından Milano MXP Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Milano şehir turuna katılabilirler.

Print Al